најдобрите казино ресторани во близина на мене

magpul м-lok 11 слот железнички

во 7-1 и Автентични во 9-1. П и Автентични се појави да биде на две најверојатно challengers да Tiz Законот, има уште еден коњ се обидува да направи неговиот случај сите излез во Јапонија.И тој е дефинитивно доби bloodline да се направи еден случај.Во неделата, Кафе Pharoah победија почнувајќи од далеку пост во 16-коњ поле и влечат далеку по водат до пет должина победа во Еднорог Удели во Токио Racecourse (види видео подолу).Ако вие не може да се каже со името, Кафе Pharoah се случува да бидат наследници на 2015 Тројна Круна победник Американски Pharoah.Кафе Pharoah сега е 3-за-3 во неговата млада кариера и заработил доволно поени на Јапонски коло на Патот до Кентаки Дерби квалификацискиот серија да се заработи место и да ја претставува земјата во Кандидира за Рози најдобрите казино ресторани во близина на мене.

5 — Tagg има изјави дека планира да се кандидира на неговата colt во Travers Удели во Saratoga Трка во Текот на август да го даде својот colt конечен мелодија-up трка пред да дојдат во Луисвил.Само две други коњи имаат една-цифрениот шансите досега преку обложување петок.Тие се Честа А. Тренер Боб Baffert е доведување Автентични низ земјата, можат да се кандидира за него во Хаскел Удели на 18 јули во Њу Џерси е Monmouth Парк.Обложување во фјучерси на базен е достапен преку неколку онлајн тркачки wagering услуги, вклучувајќи TwinSpires и NYRABets, преку 6 часот И недела вечер.Како pari-mutuel базен, конечна шансите за секој коњ ќе се утврди кога круг на вложување завршува.Додека Чест А најдобрите казино награди програма атлантик сити.
(во моментов +545 на Circa) и Автентични (+575).Кафе Pharoah, иако, е +3000 во Вегас книга.Конечно, како потсетник со фјучерси обложување, ако вашиот трансферот не се кандидира во Дерби за било која причина, да ја изгубите облог. magpul м lok 7 слот. П., изјави Чистокрвни Дневни Вести дека тој е заокружено "во молив" заедничката Верување Удели во Del Mar на Август. Tiz Законот започна како утро линија 7-2 омилен кога обложување започна, а до петокот вечерта, на Barclay Tagg-обучени Belmont Удели победникот беше залог надолу за да 9-5 magpul м-lok 11 слот железнички. Фјучерси на базен карактеристики 22 индивидуални коњи плус две областа записи, еден за сите овие вложувања е утврдена colts и geldings и еден за сите fillies.Со fillies, може да заврши со Gamine ако Baffert одлучи да го стави својот ценети filly до против colts.Како дел од Belmont undercard сабота, таа romped до неверојатна 18-3/4-должина победа во Acorn Удели, Belmont еквивалент на Кентаки Oaks.Подобен коњи и нивните утро-линија шансите се достапни овде.Целта на фјучерси базени е да се даде bettors шанса да се потенцијално заклучување на подобро шансите на нивниот Дерби изберете од она што тие би можеле да добиете на Дерби Ден себе.Во последните базен, кој се одржа април 3-5, Tiz Законот заврши како 5-1 ко-омилен со сега веќе повредени Charlatan.За она што вреди, ако сте во потрага да се обложи на Tiz Законот, јас би се одржи надвор до неделата попладне, кога може да се види повеќе јасно каде неговите додатоци може да земја.Не сум сигурен дека има вредност во добивање на него по цена пониска од 2-1, кога сме уште 10 недели од Дерби.Постои опција да се обложи иднина exacta, како и, и ако имате вториот коњ ви се допаѓа, тоа секако ќе биде вреди да се размислува.За цена споредба, во моментов, на Circa Спорт во Лас Вегас, Tiz Законот е достапен на +285 во фиксна-шансите wagering.Неговиот сегашен фракционо шансите се еквивалент на +180, што значи, ако се обложуваат $100, ќе добиете $105 повеќе во победа од Circa.Се разбира, можете, исто така, мора да се биде во Вегас (или Невада, ако веќе имаат Circa онлајн сметка) за да се направи влог.Други додатоци на забелешка од Circa покаже pari-mutuel базен може да се произведе подобар шансите за Чест А magpul 9 слот железнички алуминиум.