не greektown казино имаат бафет

agua caliente казино ранчо мираж steakhouse

Дин Лас Вегас се движи неговата покер соба на поголем локација за да се привлечат помладите играчи.Дин Лас Вегас објави во понеделникот дека нејзината нова 8,600 квадратни метри покер соба веднаш до Бис Играчи Клуб, ќе се отвори на крајот на Мај.Новиот Дин покер соба ќе содржат USB порти во секоја табела, индивидуални Спортови Книга прозорецот и 65-инчен телевизори кои постојано ќе се поток реално време за спорт и игри.Ќе има посебна соба со четири или пет маси за високо удели покер играчи, според Рајан Beauregard, неодамна име Дин Директор на Покер.Ние сме возбудени да се воведе подобрена покер соба и со нетрпение да го создаде крајната покер игри искуство на Дин," рече Beauregard не greektown казино имаат бафет. "Нова соба ќе се вклучат внимателно одбрани услуги специфични за покер играчи кои ќе поставите Дин Лас Вегас освен како покер дестинација." Beauregard рече дека Дин Летувалишта се инвестираат многу во технологија за да се обезбеди покер играчи со искуство кои постојано ги надминуваат нивните очекувања.Тој исто така кажа PokerNews дека покер соба може да биде дел од Стив Wynn е поголем планови за Бис по Ферари застапништва во внатрешноста на казино затворена минатата година.Нова соба ќе се отвори на 26 Мај само во времето за 47th Светската Серија на Покер, која ќе трае од 31 Мај до 18 јули во Рио Сите Suite Hotel & Casino во Лас Вегас.Казино е тековната покер соба ќе остане отворен за играчи помеѓу сега и крајот на Мај.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre не greektown казино имаат бесплатен паркинг.