колку се трошат за коцкање во велика британија

блек џек mo основниот суд

Лондон, септември: Тоа беше соопшти денеска дека Slingo.com, на мобилни игри организаторот, има здружија силите со E!Забава Телевизија, NBCUniversal Меѓународни Мрежи' поп-културата канал, да започне нивната прва телевизија спонзорски договор.Кампањата ќе трае од септември 2016 година за дванаесет месеци на избраните реалноста програмирање, вклучувајќи: следење На Kardashians, Вкупно Divas и Холивуд Медиум со Тајлер Хенри, емитува по 9pm.Во прилог на емитува, исто така, ќе биде дигитални присуство.На ребрендиран Slingo idents беа создадени од страна на Нахален Филмови и функција фиктивни реалноста покаже неколку, Pommagne и Delorean, заедно со нивните долго страдање ПА L'Avigne и Snarl Lagerfeld на Chihuahua, кој е вистинска ѕвезда на шоуто.За да ја стартувате спонзорство, Slingo нуди играчи шанса да присуствуваат на црвениот тепих премиера на филм во Лондон.Во текот на спонзорство, Slingo играчи ќе бидат имаат можност да се добијат повеќе E!-инспириран награди вклучувајќи ги сите трошоци платени патување во Холивуд за да присуствува на А-листата награди се појави во 2017 колку се трошат за коцкање во велика британија. Патрик Јужна, извршен ДИРЕКТОР на Игри Сфери, Slingo е холдинг компанија рече: "Ние сме среќни да се работи со E!Забава Телевизија блек џек повеќе од зборовите. Slingo е брз забавна игра која може да се игра на одам обезбедување излив на забава во животот на луѓето, исто како E!'s реалноста покажува.Се надеваме дека луѓето ќе уживаат во следење на приказни ние направивме и се воодушевен да им понудиме на нашите играчи шанса за да освоите некои неверојатни награди." Договорот беше постигнат со помош Согласност Лондон, во име на Игри Сфери, и Небото Медиумите во име на NBCUniversal International.За Игри Сфери Игри Сфери создава и објавува иновативни вистински пари и друштвени игри за мобилен, со операции во велика БРИТАНИЈА и во U блек џек mo полициска станица.

Преку своите пазарот водечки мобилна платформа и уникатни IP и брендови, Игри Сфери е доведување заедно медиуми, забава и игри средства во нова игра формати.Игри на Подрачјето управување со тим вклучува оствари претприемачи и искусни раководители од широк спектар на водечките игри и медиумски компании.За NBCUniversal Меѓународни Мрежи NBCUniversal Меѓународни Мрежи е еден од светските премиер забава портфолија, доставување на квалитетот на содржината и на квалитетни брендови на повеќе од 176 територии ширум Европа, Средниот Исток, Африка, латинска Америка и Азија Пацифик.Каналот брендови во портфолиото се вклучуваат Универзална Channel, Syfy, E!Забава Телевизија, 13th Street, ДИВА, Студиото Универзал, Telemundo, Браво, Стилот Мрежа и Голф Канал.Овие уникатни брендови достави целосен опсег на забавни искуства за локалната публика низ целиот свет; портфолио, исто така, вклучува Филмови 24 во велика БРИТАНИЈА.Понатаму, NBCUniversal News Група, еден од највлијателните и најпочитуваните портфолија на воздухот и дигитални вести својства во светот, работи CNBC и NBC News меѓународно ниво блек џек mo основниот суд. NBCUniversal Меѓународни Networksis поделба на NBCUniversal,еден од светските водечки медиуми и забава компании во развој, производство и маркетинг на забава, вести и информации за глобалната публика. NBCUniversal поседува и управува вреден портфолио на вести и забава телевизиски мрежи, премиерот движење слика компанија, значајни телевизија производство операции, една од водечките телевизиски станици група, светски познатиот тематски паркови, и suite од водечките Интернет-базирани бизниси. NBCUniversal е подружница на Comcast Corporation.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најголемиот казино во северна америка.