малку реката казино концерт за седење табелата

лари flynt"s среќа дама казино во gardena ca 90247

Шведската базирани мобилни игри оператор LeoVegas Група AB најави оставка на Јохан Styren актуелниот Главен Извршен Директор на својата Малта-врз основа подружница LeoVegas Игри Ltd малку реката казино концерт за седење табелата. Styren ќе продолжи како LeoVegas Малта извршен ДИРЕКТОР до 30 јуни, откако бил на чело на организација од 2012 и ќе ја надгледува преоден период до неговото заминување.Во прес соопштението се потврдува неговата оставка Styren рече: "Кога почнав на LeoVegas 2012 ние штотуку започна, а немаше клиенти.Денес ние се лидери на пазарот!" "Од тогаш, успеавме да се изгради на најдобрите светски мобилен казино, додаде спортски игри и да се живо казино, наведени на Nasdaq Првиот Северна и направени LeoVegas една од најдобрите игри компании во светот.По повеќе од пет фантастични години, мислам дека тоа е време да се движи кон нови предизвици." LeoVegas потврдија дека тие не ќе гледам да го замени Г-дин Styren, со својот directorial одговорности се апсорбира во рамките на постојната организација лари flynt"s среќа дама казино. Gustaf Hagman, ко-основач на LeoVegas и група извршен ДИРЕКТОР, му оддаде почит на Styren, велејќи: "Јохан е многу важна за да LeoVegas, пред се со тоа што се дел од зграда нашиот бизнис во Малта.Јохан е дел од креирањето на она што LeoVegas е денес и сакам да му се заблагодарам за неговиот неверојатен напор за време на неговиот пет години во LeoVegas.Му посакувам на него сите најдобри во иднина." најголемиот ни онлајн покер сајтови.