крајната покер чип 100

слот машини во downers grove

Пасош да Paradice е тема создадена од страна на маркетинг тим во Акција Игри во поддршка на МРАЗ 2018 (6-8 февруари, ExCeL Лондон, велика БРИТАНИЈА).На Paradice креативните ќе ја предводат друг светски кампања, која ќе биде распоредена преку дигитални, печатење и социјалните медиуми канали постигнување публика блиску до 80,000 цели во 200 меѓународните јурисдикции.Дан Камен, Виш Маркетинг Менаџер одговорен за МРАЗ, рече: "Ние сме работеле заедно со нашата агенција да продолжи на високо ниво на креативност поврзани со секој од нашите ХОКЕЈ на кампањи и што се гледа на најголемите светски игри expo или да се победи или да бидат номинирани за најдобар маркетинг програма во Друштвото на Изложбата Организаторите Извонредност Награди крајната покер чип 100. "Нашата цел е да се донесе на ниво на креативност и квалитет на размислување најчесто се наоѓаат во потрошувачите маркетинг за гејминг индустријата.Ние се преселија од нашите Шекспир тема во поддршка на МРАЗ 2017 на епска поема од страна на Џон Милтон да го фати на имагинацијата на игри професионалци ширум светот.Креативните игра со Paradice правописот и ние направивме серија на надреалното иконите за да фотографирате огромното природата на игри пејзаж што посетителите ќе ја доживее на учтивост на 500+ излагачи кои ќе се презентираат најновите иновации и услуги на МРАЗ 2018 вистината зад слот машини. Рајот е терминот за место на безвременски хармонија и преведува низ француски, латински, грчки и еврејски." Акција Игри е известување голема одговор на неговата конкуренција се кандидира низ социјалните медиуми нудат засегнати страни можност да се победи на седум ноќен одмор за двајца во луксузен Рај Остров на Бахамите.За да влезат во конкуренција, која го затвора 31 октомври, 2017, засегнатите страни треба да порака нивната идеја за рај на МРАЗ Целосно Игри Твитер профил @Talking_ICE со хаштагот #myparadise на Твитер.МРАЗ е на светот повеќето прослави игри експо, кој во 2017 привлече независно ревидирани рекорд на посетеност на 30,213, 6% од година на година се зголемува и шестиот последователен година на раст.За повеќе информации посетете: icetotallygaming.com Медиумите Прашањата: Дан Камен – [email protected] +44 (0) 20 7384 8121 Крис Џонс – [email protected] +44 1273 699 900 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот машини во destin флорида.