боречка покер сад aix les bains

welke kaarten евр je nodig voor blackjack

Нови affiliate програма за онлајн казино со gamification фокус да биде придвижуван од iGaming филијалата софтвер провајдер Монтреал, КК.Декември 2016 – Сенка, Залог, Malta-базирани онлајн казино бренд управувана од страна на Damigur Holdings Ltd, започна нов affiliate програма со Приходи Пристапот, iGaming фокусирани на маркетинг софтвер, услуги и дел од Paysafe Група.На програмата ќе бидат управувани од Сенка, Залог користење на филијалата на софтвер на Приходи Пристап.Основана во 2016 година, Сенка, Залог е RNG заверена и има лиценци од велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија, Малта Игри Орган, и Curacao eGaming.На бренд, кој е опремен со систем на gamification обезбедување на играчи со дополнителни награди, нуди голем број на казино класици, за да изберете од, вклучувајќи ги и слотови, джакпот и маса игри, како што рулет.Тематските игри вклучуваат Starburst, Мега Богатство и Жив или Мртов.Сенка, Залог, исто така, дава играчи можност да учествуваат во живо казино настани и облог како што се случи.Брендот поддржува широк опсег на јазици, вклучувајќи англиски, шведски, полски и германски.Фински, норвешки, шпански и португалски ќе биде додадена во 2017 боречка покер сад aix les bains. Сенка, Залог нуди сите нови клиенти добредојдовте бонус на цела година на слободен врти и 100% депозит бонус до €1.200 лица боречка цените на црвена карпа казино. Секој играч, исто така, добива од 5 до 50 слободен врти по потпишувањето без депозит е потребно.Лансирањето на Сенка, Залог affiliate програма, која ќе се напојува од страна на Приходи Пристап платформа, им овозможува на сите нови соработници за да ги искористат предностите на 45% приходите споделување на промоција во текот на првите три месеци со програмата.По промоцијата, комисии за да се вратите на стандарден приходите споделување на помеѓу 25% и 45%, во зависност од бројот на нови депонирање на играчи, тие се однесуваат месечно.
"Избравме да партнер со Приходи Пристап до лансирањето на нашите affiliate програма како што е многу солидна филијалата технологија фирма со силна искуство на пазарот", рече Artur Różycki, Сенка, Залог Главата на Филијали. "Со нетрпение очекуваме да на нашето партнерство со Приходи Пристап има силно влијание врз нашето севкупно играч на стекнување." Ники Senyard, генерален Директор на Приходи Пристап, рече, "Сенка, Залог е важен нова технологија партнер за нас, како компанија." Таа додаде, "врз Основа на нивното задржување на клиенти и gamification, Сенка, Залог нуди значајна можност за онлајн казино филијали на Европскиот пазар." За повеќе информации за Сенка, Залог affiliate програма, ве молиме контактирајте со Сенка, Залог.За Сенка, Залог Дел од Damigur Стопанства група, Сенка, Залог е онлајн казино што е тематските да им овозможи на играчите да се рангира нагоре и се движи кон повисоко ниво, низ повеќе искуство, тие се добие.Сенка, Залог се гордеат со играч слобода и се верува и во земјата и на меѓународно ниво.Контакт Информации Artur Różycki Раководител на Филијали, Сенка, Залог Телефон: 0035699117469 е-Маил адреса: [email protected] веб-Сајт: https://www.shadowbet.com/ Филијалата сајт: https://shadowaffiliates.com За Приходи Пристап Основана во 2002 година, Приходите Пристап е технологија на компанијата, филијалата мрежа и дигитална маркетинг агенција, сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи регулирани iGaming, друштвени игри, земја-базирани онлајн казина и финансиски тргување (девизен курс, бинарни опции).Преку своите наградуваниот маркетинг софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на маркетинг кампањи низ сите дигитални и офлајн канали.Во септември 2016 година, Приходите Пристап беше купена од страна на Paysafe Група, компанијата зад дигитални паричници брендови NETELLER и Skrill.Приходи Пристап е да се соработува со над 300 игри брендови во светот.Овие вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Небото Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор, TwinSpires, Цезар Интерактивни, PKR и Совршенство.За Paysafe Paysafe обезбедува дигитална плаќања и трансакции поврзани со решенија за бизнисите и потрошувачите ширум светот. Paysafe е редефинирање на плаќања преку овозможување брз, лесен и безбеден начин да платат пред да се исплати сега и да платат подоцна преку своите дигитални паричници, припејд решение, обработка на уплатата и издавање на картичка, и стекнување на производи и услуги.Ние веруваме дека на секоја точка на секои плаќање треба да бидат релевантни, едноставна и сигурна.Со две децении искуство, Paysafe е доверлив од трговци, како и од страна на потрошувачите во повеќе од 200 земји и територии, да се движи и да управувате со пари преку повеќе од 100 плаќање видови и 40 валути боречка osorno казино сол precios. Paysafe нуди мулти-платформски производи, со акцент на новите плаќање технологии, вклучувајќи мобилен welke kaarten евр je nodig voor blackjack. Paysafe е сосема портфолио вклучува NETELLER® и Skrill®, MeritCard, paysafecard®, payolution®, Приходи Пристап и ФАНОВИ Забава. Paysafe груп плц акции се тргуваат на Лондонската Берза под симболот (ПЛАЌА. L).За повеќе информации, посетете ја: www.paysafe.com Контакт Информации Ли-Ен Johnstone Потпретседател на Развој на Бизнисот и Маркетинг Приходи Пристап Телефон: +1-514-849-8595 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://incomeaccess.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.