бесплатни онлајн сè што блеска слотови

intel pentium 2 слот 1

На НАС поделба на обложување размена Betfair вели дека тоа не му пречи на бавниот почеток на нејзината Њу Џерси размена wagering сајт.На 10 Мај, Betfair НАС започна размена wagering на 4NJBets, Њу Џерси однапред депозит wagering сајт воден од Betfair е TVG трки изданок.Лансирањето го одбележаа првиот лиценциран размена обложување операција во САД и по години на напор од страна на Betfair да го убеди регулатори и песни за да се добие со програмата.Оваа недела, Њу Џерси Трки Комисија за испорачани стоки за размена wagering сајт перформанси во 13 недели до Август бесплатни онлајн сè што блеска слотови.

Во текот на овој период, Њу Џерси bettors ставен на размена wagers вреди просек од околу $150k неделно (некои од нив бил исти со Betfair е велика БРИТАНИЈА клиент база).Сепак, се чини дека првичната возбуда над Америка е првиот обложување размена веќе носат надвор.Просечна рачка над производот е во првите седум недели од операцијата беше $163,175, 8% повисока од 13-недела просек интегрирани списание слот поделба 2. Kip Левин, кој ја предводи до Betfair НАС, тврди дека не треба да се пречи од страна на бавниот почеток или секвенционално пад, кажувајќи Секојдневно Трки Форма дека компанијата е "многу охрабрени со првичните резултати" на својот Нов Дрес нудат.Левин кој истакна дека Њу Џерси сајт имаше ограничен фонд на bettors на кој да се подготви додека укажува на тоа дека размена wagering имале повисок учење крива за повеќето трка bettors кога во споредба со традиционалните pari-mutuel wagering, особено во однос на хеџинг.На Њу Џерси сајт во моментов нуди wagers на 21 НАС песни, од кои Градина Државата свој Monmouth Парк има докажано во повеќето популарни со локалните bettors.Сепак, интерес е несомнено спречена поради отсуство на големи песни како Њујорк Saratoga и Калифорнија Del Mar, која треба допрва да се вратиме размена wagering (и Saratoga би сакале Џерси bettors се обложуваат со нивниот нов NYRABets сајт, во секој случај).Пред да се добие својот Нов Дрес размена wagering лиценца минатиот ноември, Betfair проценува дека компанијата – сега се дел од Paddy Power Betfair behemoth – имаше поминато нагоре од $10m во лобирање коњ и песна сопственици на заслуги на размена wagering.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre intel celeron 266 mhz слот 1.