рулет valise delsey belfort плус

покер услови за добра среќа

23-ти октомври, 2017 – Bede Игри, водечки снабдувач на софтвер за онлајн гејминг индустријата, значително ја прошири својата содржина портфолио по склучување на партнерство со Игри на Компанијата.Според договорот, инвеститорот е целосен пакет на HTML5 десктоп, мобилни и таблет игри е интегриран врз Bede е агрегатор на содржини платформа ИГРА.Игри на Компанијата е независна БРИТАНСКА компанија, која е во целосна сопственост во тимот за развој, со седиште во Португалија и нуди трети лица содржина преку сопствена платформа.Премиум наслови како што се Mariachi Осакатување, Парични Каубој и Две Племиња, сега се достапни за сите Bede клиентите, вклучувајќи основниот капитал (Тиер 1 оператор Ранг Група.Мајкл Брејди, извршен ДИРЕКТОР на Bede Игри, коментираше: "Додавање на премиум содржини на нашата понуда е клучен дел на нашата амбиција да стане првиот избор на игри платформа на регулирани пазари.Во партнерство со Игри Компанија е голем чекор кон постигнување на таа цел рулет valise delsey belfort плус.
"Ние сме биле многу импресиониран со висок стандард на игри што тие ги нудат, и со своите игри вршење добро, тие прават атрактивна предлог за нашите клиенти." Ханс Winkelmann, MD на Игри на Компанијата, рече: "Bede Игри е позната по својата висока-вршење игри платформа, и ние сме возбудени да се работи заедно со нив рулет velo 14 pouces decathlon. "Процесот на интеграција е многу јасна, благодарение на платформата е флексибилност и приспособливост.Брзината на тоа значи дека ние се брзо достапни и отвореноста на Bede ИГРА значи дека нашите содржини, сега е достапен за било кој од своите клиенти брендови без потреба за посебни интеграции." Bede платформа нуди целосно флексибилен игри решение и силни безбедносни мерки, и е брзо да се етаблира како прв избор на опција за иновативен оператори на глобално ниво.Основана во 2012 година, Bede Игри вработува најдоцна во модерна технологија за да се обезбеди сигурен, висок квалитет на игри платформа.
Bede нуди оператори од три различни производи, од кои сите се користи за да се создаде светска класа игри искуство.За Bede Игри Bede Игри е водечки снабдувач на софтвер за онлајн гејминг индустријата, пуштање во некои од најголемите брендови на глобално ниво.Платформа на услуги работи во регулирани пазари и процеси десетици милиони трансакции месечно.На Bede платформа е флексибилни, скалабилни, тематски и целосно отворен значење оператори можат да се интегрираат на било која трета страна софтвер потребен во платформата или употреба неговата нарачана решенија. Bede платформа, исто така, се интегрира во земјата врз основа системи, нудат операторите вистински omni-канал конвергенција решение. Bede Игри, која е со седиште во Њукасл upon-Tyne, во срцето на северо-истокот на Англија, велика БРИТАНИЈА, е лиценцирана од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и е одобрен снабдувач на Alderney Коцкање Контрола на Комисијата.За Игри на Компанијата (TGC) На Игри на Компанијата е независна игри развој куќа која неодамна донесе нивната Црна Кравата напојува платформа на пазарот кој нуди оператори и добавувачи на навистина отворена платформа за обезбедување и дистрибуција премиум казино содржина рулет velo 16 pouces decathlon. TGC е БРИТАНСКА компанија, со целосно во сопственост на тимот за развој со седиште во Португалија, создавање на HTML5 казино игри за десктоп, мобилни и таблет.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер услови за добра среќа.