Pusoy кк кинески покер apk

мачка слот 2 прашање хартија

NYX Игри Група Ограничен, добавувачи на дигитални игри содржина на казино, sportsbook, лото и бинго оператори, имаат назначено Стив Mayes како и нејзиниот нов трети лица Продажбата на Директорот pusoy кк кинески покер apk. Mayes' минатата улога беше Комерцијален Директор на Пепел Игри е отворена платформа и трети лица игра услуги.Имено тој, исто така, работел во различни раководни позиции во Bet365.На работното место ќе се види Mayes биде одговорен за NYX Гејминг Група мрежа, растење и развивање на нови трети лица добавувачи мачка слот 3 прашање хартија. Mayes рече: "јас сум воодушевен и возбуден за да им се придружија NYX Игри Група.Тие имаат фантастични база на клиенти и растење на партнерот мрежа со многу од водечките добавувачи во индустријата.""Мојот фокус ќе биде тесно да соработува со нашата внатрешна производ води и партнери во бизнис да се спроведе јасно трети лица стратегија."Важно е дека NYX продолжува да се привлечат и градење на долгорочни односи со најдобри-на-раса добавувачи низ казино, sportsbook и нашиот полно портфолио на производи за да им понуди на најдобар можен трета страна мрежно за нашите клиенти."NYX Игри Група извршен ДИРЕКТОР Мет Davey рече: "Ние сме среќни да ви посакам добредојде на Стив до NYX Игри Група екипа, каде што ќе има суштинска улога во рок од нашата стратегија која понатаму ќе се подобри производи ние нудиме на нашите клиенти."Стив има долгогодишно искуство во вложување и гејминг индустријата по неговото време во bet365 и Playtech.Тој ќе биде една важна член на нашата трета страна мрежно и ние со нетрпение очекуваме да работи заедно со него." каталина зад сцената казино турнеја.