Willy wonka слот за онлајн бесплатно

најдобри во слот спектар ѓердан osrs

Научни Игри подружница MDI Забава најави денеска влезе во договор за лиценцирање со Live Нација во Светот, подружница на Телевизија Нација Забава.Договорот ќе обезбеди MDI направи имиња, знаци, логоа и слики поврзани со Живее нацијата и нејзините својства: Куќа на Блуз и Fillmore, достапна на игри на среќа во текот на U willy wonka слот за онлајн бесплатно. и Канада.Тие ќе се користи за размена на инстант игри и поврзани со маркетинг и промоции, соопштение за медиумите изјави.Стив Saferin, Претседател, Својства Група и Главен Креативен Директор за Научни Игри, коментираше на договорот.Тој рече: "Ова лиценца обезбедува лотарии единствена можност да се привлечат љубителите на музиката за размена на инстант игри, вклучувајќи го и помладите демографијата дека лотарии често го најдете тешко да се постигне.На репутација на овие брендови, во комбинација со големината и значењето на Телевизија Нација публиката и награда опции, кои вклучуваат еднаш во-а-живот искуства, направи ова навистина привлечен прилог на MDI портфолио." Live Nation Забава, која вклучува Ticketmaster.com и Телевизија Нација Концерти, произведени од 21,000 настани во 2010 година, вклучувајќи ги и концерти во Куќата на Блуз и Fillmore, од кои и двете имаат локации низ сад, па се справи е сигурен да им служи на MDI многу добро, навистина.Игри технологија дизајнер, производител и дистрибутер, Amatic Индустрии, има најави дека сега нуди директна AWP продажбата на германскиот пазар.Опишување на нов потфат, како "поради популарна побарувачка", Amatic објави во IMA дека операторите сега може да се извор на своите производи директно од Amatic.Компанијата соопштение за медиумите изјави дека "важна функција" на потег е "избор", па оператори кои сакаат да код Amatic AWPs од Bally Wulff може да продолжи да го стори тоа, и оние кои сакаат да имаат директна врска (линк за да Amatic сега ја имаат оваа можност, исто така.Татјана Bauer-Engstberger, кој е одговорен за германскиот пазар во Amatic Индустрии, рече: "Преку популарна побарувачка имаме голема мера се прошири нашите германската подружница и сега се обезбеди директна продажба.Нашите Изведувач кабинет и MultiLine серија на игри се вистински хит во Германија.Сега имаме уште посилен продажна и сервисна мрежа." Paddypowerpoker.com има откри детали од две нови дополнувања на листата на Ирското Open 2012 живеат сателитски настани денес.Во соопштението, компанијата рече првиот сателитска телевизија ќе се одржи на претстојниот Super Покер Случај на Европа во Citywest Хотел, во Даблин на сабота, 25 февруари оваа година.На купи во е поставен на €150 + €15, а на настанот ќе функција гарантира три Ирски Open 2012 места во вредност од €3,500 секој.На Бурлингтон Хотел, во Даблин ќе се игра домаќин на вториот сателитска телевизија во саботата на 10 Март 2012 willy wonka слот машини за продажба. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најдобри во слот спектар чиста osrs.