казина со евтини места во близина на мене

покер вале mas полн o боја

MGM Одморалишта, Лас Вегас Песоци и Дин Установи имаат доби удар до задната страна со Мудис Инвеститори Услугата за надградба на двете компании.Рејтингот фирма крена "корпоративни семејство рејтинг" да Ba2 за Дин, само две нивоа под инвестиции одделение.Прилично изненадувачки Macau се наведува како главна причина зад воскресне со него околу 70% од Дин е годишни приходи казина со евтини места во близина на мене. "Со оглед на Мудис наклонет поглед на Дин иднината перформанси во Макао, компанијата треба да имаат слободни парични текови и финансиски капацитети за да истовремено се инвестира и во иднина, голем, висок раст на глобалните развојни можности и продолжи да награда капитал акционерите на начин со кој се задржува голем дел од кредитниот квалитет подобрувања се постигнати во текот на изминатата година," Мудис Постар Заменик Претседател на Кит Фоли рече покер вале mas боја o escalera.

MGM рејтинг пресели во Б2, пет нивоа подолу инвестиции ниво, со подобрување Вегас средина и заедничко вложување во Макао да им се заблагодарам.Тоа се очекува компанијата е резултат да се продолжи да се биде управуван од страна на кредитна за високо-ролки и доаѓа по Standard & Poor имаше зголеми своето ѓубре ниво оценка за фирмата покер tipo де baraja es. LVS го виде својот рејтинг покрена подоцна во текот на денот, како на рејтингот на фирмата, исто така, укажа на раст во истиот регион, додека се очекува од нив да имаат "слободен готовински тек и финансискиот капацитет да се инвестира во иднината големи можности за развој." Тие, исто така, alluded на компанијата reinvigorating односи со важни Кинески VIP junket оператори.Галакси Забава Група е избран за да се издувам од своја градите од biggin' до своите шанси следната година.На Макао казино бизнис компанија се очекува да се направи подобро од индустријата консензус од 15 до 20% раст во 2012 година покер вале mas полн o боја. Макао Бизнис извештаи во кои главен финансиски директор Роберт Дрејк, изјави Ројтерс Кина Инвестициски Самит: "Секој е во потрага на VIP пазар во одредена.Ние не сум видел какви било знаци на забавување.Постои многу ликвидност на пазарот и визитација останува силен." Макао е најновиот казино бизнис била изградена од страна на Галакси и отвори претходно оваа година да им даде повеќе на дел од најголемите светски казино на пазарот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre дали 0 смета како и во рулет.