хард рок казино холивудски клубови

цезар казино атлантик сити настани

Велика БРИТАНИЈА коцкање индустрија е само-регулаторно тело е додадена на својот прв бинго брендови, додека велика БРИТАНИЈА трки индустрија е Овластен Обложување Партнер шема е додадена два повеќе членови.Во вторникот, на Senet Група најави дека членството сега вклучува Гала Одмор, велика БРИТАНИЈА најголемите бинго клуб оператор, и Гала Интерактивни, земјата е водечки онлајн бинго оператор.На дополнувања марк првиот посветен бинго оператори да се приклучат на Senet Група, авто-полиција агенција за обложување индустрија лансиран во 2014 година во обид да јазауздаат во некои од неговите подобро познат претерувања и (се надеваме) парирам на наметнување на повеќе казнени ограничувања од страна на владата на велика БРИТАНИЈА хард рок казино холивудски клубови. Senet Група шефот на Ванда Goldwag рече прилог на Гала брендови означен "важна пресвртница, како и повеќе сектори од целиот коцкање индустрија ја признае важноста на промоција на одговорното коцкање стандарди." Гала Забавата извршен ДИРЕКТОР на Симон Wykes рече бинго беше "заедницата активност", па неговата компанија се сместени "голема важност за одговорен коцкање и ние може да се види на заслуги во кои работат заедно како индустрија отколку само како сектор во неа." ПОВЕЌЕ ОВЛАСТЕНИ ОБЛОЖУВАЊЕ ПАРТНЕРИ ЗА велика БРИТАНИЈА ТРКИ НА различни сектор на велика БРИТАНИЈА обложување на пазарот, исто така, беше пеење 'kumbaya' оваа недела, како на интернет обложување оператори 188Bet и BetVictor е бела етикета бренд McBookie потпишан на како Овластен Обложување Партнери од велика БРИТАНИЈА трки.Во прилог следи топло на петиците на Amaya Игри е BetStars, Ирски обложување оператор SeanieMac и нејзините ApolloBet бренд сите пријавувањето за ABP бенефиции, кои го вклучуваат и правото да се влезе во спонзорство и други брендирање аранжмани со велика БРИТАНИЈА racetracks, во замена за операторите remitting одреден дел од нивните онлајн трка обложување приходи за спорт на (многу тешки) кралевите.Најновите дополнувања донесе списокот на ABPs до 10, вклучувајќи early adopters 32Red, Bet365, Betfair, BetVictor и Небото Обложување & Игри.Британскиот Horseracing Орган извршен ДИРЕКТОР Ник ' Рѓа ги поздрави новите и вети дека ќе им помогне да "ја искористат можноста да добијат значителна изложеност на Британскиот Трки клиенти." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre хард рок казино холивуд концерт за седење табелата.