змеј потрагата 11 казино џекпот потрагата

гран казино мадрид codigo промотивни

Artur Rudziankov – 1,090,000 3.Крис Moorman – 966,000 4.Дејвид Чејс – 954,000 5. "Ова е најчиста форма на покер дека јас сум свесен за тоа," Galfond реков на WSOP по неговата победа, "Тоа е zero-sum игра каде што тие или се тоа или не змеј потрагата 11 казино џекпот потрагата. Galfond има.Тоа беше неговиот 15 WSOP пари, и 6 конечната табела змеј потрагата 11 казино џекпот bunny.

Yegor Tsurikov – 58,400 4.Јордан Cossette – 56,000 5.Брајан Yoon – 55,300 Други notables во право крајот на чип брои вклучуваат Jon Тарнер (49,200), Брајан Хестингс (49,100) и Ален Cunningham (41,000).Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre змеј потрагата 11 казино локации. Мајк Gracz има да доведе со 17-играчи останатите.Постои $301,413 до врвот и сака на Џеф Madsen (561,000), Давид "ODB" Бејкер (469,000) и Роберт Mizrachi (291,000) се уште се во дискусија гран казино мадрид codigo промотивни.