титан гром гневот на адот слот преглед

слот кањонот скокање во близина на cedar град јута

Arrowfield претседател Џон Messara, еден од највлијателните гласови во Австралија трки, започна остар broadside против глобалната обложување индустрија.Работа е, кој е слушање?ZITRO се подготвува да го претстават нивното најново Видео Бинго и Видео Слот производи на Andalusian Игра Конгрес Експо во Torremolinos на 19-20 септември 2018 титан гром гневот на адот слот преглед. На експо, компанијата ќе се открие важен напредок во својата палета на видео слот за игри со производи означени со значителни успеси во меѓународните пазари, и се очекува да се изврши одлично во шпански сали титан слотови 3 бесплатни монети.
Manuela Jiménez, заменик претседавачот на Zitro најавува", Како што се очекуваше, BRYKE има постигнато одлични резултати во Шпанија со широк спектар на 'ги Собереш и да Победи' игри во својот нов и модерен ФУЗИЈА платформа, и ние сакаме да се прикажат овие во Torremolinos".Новиот кабинет што ќе бидат изложени и на Andalusian Конгрес Експо е веќе инсталиран во многу шпански сали, избран за својата напредна технологија и Ултра Тенок дизајн, кои зафаќаат помалку простор од било кој друг мебел на пазарот и нудат играчи поголема удобност - карактеристики кои се многу оператори и играчи се побара и да се ужива.Нова за Видео Бинго, ZITRO ќе ги презентираат своите импресивни Blackwave машина за Andalusian пазарот, веќе успешно се инсталирани во првиот натпревар сала во Andalusia, со нови игри и промоција системи титан слотови 3 apk мо. "Ние сакаме да се потенцира нашето раководство во Видео игра Бинго сегмент, со прикажување на високо квалитетни производи кои се карактеризираат со нас.Нашата широка игри каталог и нашите Zitro Партнерство Програма (ZPP) несомнено ќе биде значајна корист за коцкање оператори".Исто така, со значајно присуство во Torremolinos ќе биде Zitro е Електронско Бинго, ЗАЛОГ, напредна, разновиден и комплетен производ кој е прилагодлива и да се конфигурираат за двата оператори и играчи.За повеќе информации: Departamento de Comunicación Zitro [email protected]/ [email protected] Tel.: +34 937 456 900/ +34 91 7997366 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот кањонот скокање во близина на cedar град јута.