империја градот казино yonkers raceway њујорк

рацете во texas holdem

Synot Игри Ограничен најави убава нова онлајн слот игра ослободување, инспириран од Азиската култура.Новиот наслов 8 Цвеќиња, го поздравува играчи на зен градина полна со цреша дрвја, кристално јасно реките и птиците нивните срца надвор.Релаксирачка игра обезбедува единствен формат и вклучува свежи цвеќиња карактеристики.Бројот осум има посебно значење во Азиската култура, што претставува успех и просперитет.Да ја покажат оваа симболика, новиот слот карактеристики 3×3 подесување со девет ленти.На карактеристиките на Играта: новиот наслов е прекрасна да се овде со светло розева позадина со мал цвет ливчиња паѓа од цреша дрвја.Слот вклучува диви симбол, кој ќе замена за сите други симболи за да помогне да се создаде добитна комбинација.Тоа, исто така, вклучува Диви Цвет функција, која се спроведува по случаен избор.Во текот на посебна карактеристика, еден до осум дивините ќе бидат додадени на репортажите освен ролна девет, кој е центар позиција.Играчи, исто така може да очекуваме да се зголеми двојно репортажите respins.Ако диви успева да го слета на ролна девет тековната победи ќе се оценува, а потоа играта се врти повторно со диви престојуваат во место.На respin ќе обезбеди вториот сет на репортажите каде дивината е заглавени во центарот, а ќе се одигра со истиот облог како круг во кој се вртат беше предвидено.Според Synot.. империја градот казино yonkers raceway њујорк.

извршен ДИРЕКТОР, Иван Kodaj, коментира за новата игра од која се наведува: "8 Цвеќе е standout меѓу нашите класичен 3 – 5-ролна игри и понатаму диверзифицира на нашето портфолио со свежа деликатна тема.Тоа не значи дека тоа е само наменет за дами.Едноставно, но софистициран во исто време, ние сме сигурни дека тоа ќе биде пријатно за сите видови на играчи низ пазарите." Нови Игри, Нови Партнерства: објавувањето на нови 8 Цвеќиња игра доаѓа само неколку недели по Synot го објави новиот договорот за партнерство со Стремат Глобални.Компанијата ќе биде обезбедување избор на HTML5 пријателски видео слотови за онлајн гејминг платформа на фирмата.Вклучени во договорот ќе бидат популарната Хантер Дух наслов, 5-ролна, 20-line видео слот игра. империја градот казино yonkers raceway.