Gionee телефони во слотот и цени

казино пред вработување дрога тест

НИ казино оператор Цезар Забава, наводно, firmed до планови за управување со игри операции на предложениот Австралиско казино.Претходно овој месец, Австралиските медиуми известуваат дека Цезар беше меѓу казино оператори се борат да се кандидира игри работење во ASF Конзорциумот е во развој на интегриран одморалиште проект во државата Квинсленд е Голд Коуст регионот.Додека тие извештаи се сметаат за прелиминарни од страна на директорот на Кинески контролирана ASF, Австралиската објавија во саботата дека Цезар бил потпишан договор со ASF, за да се унапреди длабинска анализа и комерцијални услови за управување со предложи$3б одморалиште е казино операции.Ниту Цезар, ниту ASF има јавно коментира за извештајот.Цезар бил толку сакаат да се воспостават некои присуство во Азија-Пацифик пазарот по пропуштија шансата да работат во Макао над една деценија, додека ASF е подготвена да покаже дека неговите Голд Коуст проектот е повеќе од само хартија тигар.Тоа е речиси четири години од ASF доби ексклузивните права да се развие Голд Коуст казино проект, но плановите останале во limbo поради повтори несогласувања со државниот владата во рамките на проектот.Државата беше, наводно, расте така discontented со ASF е недостатокот на напредок, дека владата смета reopening Голд Коуст казино тендер за други компании, вклучувајќи ја и можноста за градење на други казина во регионот.Но, Премиер Annasacia Palaszczuk истури ладна вода на овие извештаи овој месец, велејќи дека таа не сака да се претвори регионот во Австралија верзија на Лас Вегас Лента.Голем број на компании биле, наводно, се борат да се кандидира ASF е Голд Коуст игри операции, вклучувајќи ги и локалните оператор Круна Места.Оваа април, Круна emphatically негираше каква било справи со ASF, можеби поради Круна е повеќе tetchy односи со Кина следниве минатата година апсење на неколку високо-рангирани Круна execs за промовирање на нелегално коцкање активност на копното.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre gionee телефони во слотот и цени.