канада сите времиња пари листа на покер

arkham витез riddler казино мозаик

Шангри Ла Казино Рига, дел од меѓународен синџир управувани од страна на Меѓународната Бура, станува партнер на Рига Игри Конгрес 2017 канада сите времиња пари листа на покер. На Шангри Ла бренд започна својот развој во Москва во 1999 година и од тоа време има стекнато популарност меѓу коцкари во многу региони.Како за денес, Шангри Ла казина работат во Tbilisi, Yerevan и Минск.Оваа Есен Шангри Ла ќе ги отвори своите врати во Рига и Бура Меѓународни традиционално учествува во индустријата настани што се одржа во земјите на работите на компанијата canad ин клуб regent казино winnipeg.
Lavrentiy Gubin, Директор на Маркетинг и ПР на Бура International, изјавил: "Прва од сите, ние сме многу заинтересирани за запознавање со локални игри бизнис претставници.Вакви настани се, исто така, им овозможи на учесниците да ефективно да се разменат искуства и да се утврди најновите трендови.Тимот на Насмевка Експо се етаблира како ефикасен организатор на конференции и изложби, па ние сме среќни да го поддршка за своите активности." Новиот казино ќе бидат лоцирани во пет-star hotel во самиот центар на главниот град на Летонија.Во текот на два спрата на казино гости ќе бидат понудени со најсовремена слот машини од најдобрите производители како и со класичен маса игри.Комплекс, исто така, вклучува спортски бар.Контакт информации: Lavrentiy Gubin Маркетинг и ПР Директор Бура Меѓународни [email protected] www.storminternational.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre canad inns казино на regent.