е мистик езеро казино отворен на денот на благодарноста

што да направите кога имате коцкање проблем

Онлајн казино игри и решенија инвеститорот, Wazdan, соработува со Зајакот Забава во "голем договор" кој ќе го види својот широк спектар на игри лансирањето на Lapalingo Казино.Според официјалното соопштение.. е мистик езеро казино отворен на денот на благодарноста.
иновативни игри производител ќе започне своето портфолио оваа недела со Малта Игри Орган-лиценцирани Lapalingo Казино, да се следи во текот на следните неколку недели, со започна во Господа, Среќа и неодамна relaunched Elcarado е мистик езеро казино отворен денес. "прва класа забава искуства" Коментирајќи ги неодамнешните тај-up, Главен Оперативен Директор за Зајакот Забава, Сара Klimper, рече.. што да направите кога ќе го изгуби коцкање. "Ние сме возбудени да се донесе Wazdan иновативниот начин на игри на Зајакот Забава е казина и клиенти.Лансирањето на Wazdan игри да Lapalingo Казино, и другите наши онлајн казина во наредните недели, е следниот чекор во нашата постојана потрага да ја испорача првиот-класа забава искуства, одлична игра наслови и награди за нашите клиенти." "технолошки богата со иновативни игри" За својот дел, Раководител на Продажбата за Wazdan, Andrzej Hyla, рече.. што да направите кога имате коцкање проблем.
"Партнерството со Зајакот Забава и подигнувањето Wazdan игри на Lapalingo Казино е горд момент за нашиот тим.Зајакот Забава се лидер во индустријата и тоа е одлична можност за Wazdan да се работи со нив и нивните казина.Ние сме почестени од вредност Зајакот Забава види во нашите технолошки богата, иновативни игри.Тоа е резултат на сите на напорна работа Wazdan го стави во, да биде препознаен како една од водечките игра продуцент и да работат со други големи играчи во индустријата." Онлајн нуди: Матична компанија да Lapalingo, Зајакот Забава е бела етикета решение нуди голем број на онлајн казино игри, вклучувајќи маса игри, слотови, видео покер, кено и живо казино.Лансиран во 2015 година, Lapalingo, која има трансформира својата казино искуство, сега може да се пофали нагоре од 1.000 виртуелен слот машини, како и "ексклузивни живо казино и бројни џекпот игри." Маса стартување: во Меѓувреме, Малта-базирани Wazdan само го објави својот најнов шест-ролна видео слот во Простор Гем.Дека, на петиците на својот МРАЗ изложба во Лондон, каде што фирмата започна седум нови наслови, вклучувајќи Среќа Ленти, Сочни Ленти, Лари на Leprechaun, Злато, Риба, Магија Ѕвезди 6, Магија Ѕвезди 5 и Простор Гем, во прилог на Големиот Екран, еден од својот уникатен Wazdan карактеристики.Вториот се приклучува на инвеститорот други карактеристики, кои вклучуваат својот Двоен Екран, Нестабилноста Ниво, Режимот на Штедење на Енергија, Ултра Живот Режим, Ултра Брз Режим и Уникатни Коцка иновации..