одморалишта светот казино најновите вести

maximus soldier of rome slot

Сабота е Џим Лепо Удели во Saratoga Трка Разбира не карактеристика длабоко поле во големина, но Одделение II првично за следниот месец Travers Удели карактеристики неколку 3-годишен кој имал успех води до и за време на Тројна Круна трки.Тацит влегува во утринските часови линија 7-5 омилени за 1-1/8 миле трка.Законот Мот-обучени коњ беше ставен на трети во Одделение јас Кентаки Дерби, а еден месец подоцна, тој завршил втор во Одделение јас Belmont Удели, на својата последна трка.Њујорк песни се особено добри за Тацит.Тој ја скрши неговата девојка минатата година во Аквадукт, каде тој исто така е добитник на Одделение II Дрво Спомен доведуваат до Дерби.Сега, тој се труди да го даде Мот својата четврта Џим Лепо победник.Неговите дела биле многу стабилен," Мот рече. "Тие сте биле многу слични на она што сте биле пролет.Тој е добар случува 9-до-10 furlongs.Тоа изгледаше како тој би можел да биде добар до километар и половина, но тој се уште може да биде ефикасен во една милја на осмата." Во овие шест-коњ поле, Тацит ќе се скрши од петтата врата, со Хозе Ортиз на планината.Војна во која, исто така, Ќе доаѓа надвор на Belmont, каде се стекнал со разочарувачките деветтиот како тој избледени во последниот квартал километри на 1-1/2-миле трка.Сепак, за разлика од Тацит, тој се стрча во сите три Тројна Круна трки.Тој го освои Одделение јас Preakness Удели по завршувањето на седмата во Лигата, каде тој се bumped со Максимална Безбедност во финалето сврти и да се изгуби земјата.Марка Casse-обучени colt има освоено три од неговите шест трки во оваа година, и сите од нив биле оценети удели.На пократко растојание треба да работат во негова корист, како тој освои трки во 1-1/16 и 1-3/16 километри одморалишта светот казино најновите вести. "Ние сме готови и се надевам дека тој носи својот" А " игра," Casse рече одморалишта светот казино јамајка ny. "Тие се уште треба да го победи него, јас мислам." Тајлер Gaffalione добива повик за Војна на Волја, кој ги разбива од надворешната страна на портата сабота со утро линија шансите од 5-2 maximus viii hero ram slots.

Тој исто така ќе се носат 124 фунти, најмногу од било коњ во трката и два повеќе од Тацит.Војна Ќе е oddsmakers третиот избор во саботата.Вториот избор е Глобална Кампања на 2-1. Тој доби својата последна трка на Одделение III Петар Пан Удели во Belmont на 11 Мај maximus soldier of rome slot. На Стенли Hough-обучени colt е лесно побрза.На Џим Лепо означува само неговата петтата трка, но тој освои три од своите претходни четири започнува.Луис Saez добива возење, и Глобална Кампања, кои ќе носат 120 фунти, ќе се скрши од четвртата врата.Данок, возела со Irad Ортиз Jr., исто така, доаѓа надвор на Belmont, каде што тој го заврши на четвртото место.На Danny Gargan-обучени colt завршиле во пари, пет пати во неговите седум кариера започнува, но тој има само една победа оваа година на Одделение III Withers Удели во Аквадукт назад во февруари.Со утро линија шансите на 8-1, Даночни започнува од вториот портата и, исто така, ќе носи 120 фунти.Како Војна на Волја, Смеење Фокс има освоено три од неговите шест трки како едно 3-годишно момче.За разлика од Војна на Волја, ниту биле оценети удели трка.На Стив Asmussen-обучени colt допрва треба да се одржи во пари во секое одредено ниво на удели трка.Смеење, Fox, возела со Рикардо Сантана Jr., започнува од внатре портата и има утро линија шансите на 15-1. Исто така, во 15-1 е Mihos.На Џејмс Jerkens-обучени colt има две победи во пет кариера започнува, но тој се уште се обидува својот прв удели победи.Помлад Alvarado ќе се вози Mihos, кој ги разбива од трети портата.И двете се Смее Фокс и Mihos ќе носат 118 килограми.Пост време за Џим Лепо е 6:51 часот ЕТ и ќе се емитува на Fox Sports 2. maximus hero vii ram slots.