Best texas holdem poker strategy

betchan казино бонус ohne einzahlung

Малта, 4 јуни 2019 – Parimatch е избран БРЗ пат CRM како на алатка за унапредување на нивните играч ангажман стратегија.БРЗ пат е амбициозен тим веќе е тешко на работа целосно да ги прилагодите на платформа и да се овозможи Parimatch да се создаде зголемена моменти и интеракции за своите играчи best texas holdem poker strategy. Parimatch основана во 1994 година и беше една од првите bookmakers во ЗНД регионот за да стартувате некоја онлајн обложување веб-сајт.Бренд успех како лидер во овој регион е дозволено нив да се прошири во повеќе од 10 земји, станува глобален бренд.Тамара Babits, Главен Маркетинг Директор на Parimatch, коментираше: "Parimatch е динамична, брза организација.Со БРЗ пат CRM, ќе имаме CRM платформа што одговара на нашиот сопствен начин на работење: податоци-led и напредни размислување best texas holdem poker websites.
"Платформа ќе им овозможи на нас за да комуницирате со нашите играчи преку најдобри канали и во вистинскиот момент." БРЗ пат CRM им овозможува на операторите да ги контролираат сите аспекти на играчот ангажман од едно место, во реално време.Ова е клучот за обезбедување на персоналните играч искуство и преземање на корисниците интеракција за да на следното ниво.БРЗ пат ко-основач и извршен ДИРЕКТОР, Симон Lidzén, верува дека ова партнерство е совршен натпревар: "Тоа е неверојатно инспиративна да се работи со луѓе кои се веќе толку далеку пред толпата во нивниот пристап до податоци и автоматизација betchan казино без депозит кодот. "На Parimatch тим покажаа длабоко разбирање на она што значи да се создаде намерна ангажмани со насочување на играчите се во вистински момент, а сега тоа е БРЗ пат е работа за да ги поддржи во тоа." БРЗ пат ужива многу интерес во БРЗ пат CRM, бидејќи производот е официјално започна во февруари 2019 и ќе продолжат да се развиваат услуги за да се поедностави онлајн казино бизнис за своите партнери.За Parimatch: Parimatch е еден од најпопуларните обложување брендови во ЗНД регионот и Кипар, со сигурен (24/7/365) sportsbook и игри нудат преку иновативни мобилни ориентирана дигитална платформа и малопродажните места betchan казино бонус ohne einzahlung. Parimatch е обложување производи нудат возбудлива форма на забава, што ги зголемува нашите клиенти уживање на спорт и игри.За БРЗО ПЕСНА: Основана во 2016 година, БРЗ пат е наградуван iGaming технологија и услуги, со визија за поедноставување онлајн казино бизнис.БРЗ пат испорачува помошни услуги, вклучувајќи го само CRM алатка изграден за iGaming.Контакт: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre betchan казино без депозит бонус.