непријателските најдобри во слот класичен

нова без депозит слотови велика британија 2021

Во текот на минатиот месец и половина Betfred, еден од водечките брендови во бинго пазар се прави голем број на потези на пазарот.Минатиот месец, Betfred претстави своите мобилни игри на производот за да се овозможи коцкари да се обложи на широк спектар на спортски со своите мобилни апликации.Независната велика БРИТАНИЈА букмејкер Betfred, исто така, потпиша едногодишен спонзорство со англиски рагби лига клуб Warrington Волци за оваа година е Супер Лига сезона непријателските најдобри во слот класичен. Betfred направи уште еден навремено се движат во стекнување на велика БРИТАНИЈА-соочува онлајн бинго бренд BuckyBingo.com и сестра бренд BOGOFBingo.com за непозната сума непријателските најдобри во слот опрема.

Betfred капитализираат на распадот на земјата-базирани бинго оператор Бакингемската Бинго малку порано овој месец и оваа аквизиција несомнено ќе зајакнување на компанијата позиција во онлајн бинго простор.Бакингемската Бинго, пред неговото растури беше меѓу најголемите бинго операции со над 1.6 милиони присутните annually новата nokia 3310 цена во слотот. Betfred.com's генерален директор на Џон вид треска се вели во издание "Ова е одлична аквизиција за Betfred.com...Нашата намера е да продолжи со Bucky бренд и ќе биде бизнис како и обично." Нил Meredith, КПМГ Корпоративни Финансии партнер коментира на договорот, во пуштањето, "BuckyBingo.com и BOGOFBingo.com да се обезбеди основа и е високо ценета онлајн бинго нуди, што е добро позициониран за да ја внесете својата следна фаза на раст според новиот сопственост на Betfred.com." Џон вид треска, исто така, додал уверување, на постоечките и идните клиенти, "Што можам да кажам е дека ќе има многу инвестиции кои ќе им даде на нашите клиенти фантастично искуство во иднина." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre нова без депозит слотови велика британија 2021.