како да блокира коцкање сајтови на ipad

10 евра einzahlen казино бонус

Словенија, септември, 24 2018 – Spintec новини ќе бидат презентирани на Глобалната Гејминг Expo (G2E) во Лас Вегас на стојат број 2046 како да блокира коцкање сајтови на ipad. Нивните бројни тим на експерти ќе биде среќен да се запознае со вас таму и да покаже дека околу.Во центарот на оваа година е се застане ќе биде Spintec е нов и подобрен производ линија, Карма Втората Генерација.Карма GEN2 ќе се претстави за прв пат во сад во Лас Вегас.Со издавањето на почетокот на 2018, Spintec е уште еднаш докажува да биде иноватор и лидер на пазарот секогаш отворени за оператор е предлози и барања.Операторите од сите делови на светот, дефинитивно се забележи тоа како да блокира коцкање сајтови на вашиот телефон.

Spintec е постоечки и нови ETG решенија во моментов се присутни на 6 континенти и речиси секој ден тие се додавање на нови земји и градови на мапата.И она што новини е Карма GEN2 спроведување на играта подот?Ренато Bicic, Продажба Директор на Spintec вели: "Флексибилност е нешто што во Spintec се обложувате.Тоа е зошто Карма GEN2 може да се прилагоди одговара на твоите најдобри казино.Оператори можат да изберат помеѓу различни игри (Рулет, Sic Bo/Craps, Baccarat или варијација на игри), различни технологии (Автоматски, Виртуелни и Телевизија), на разни јазици (повеќе од 20), и специфични параметри (e.г.игра брзина или обложување време).Карма, исто така, нуди мноштво на различни бои, материјали и поставување прозорци за да изберете од која ќе одговара на било казино внатрешни работи совршено.Нејзините врвни дизајн сметки за возвишеното атракција и видливост меѓу другите електронски табела игри на казино подот.Ние веруваме дека сите сте причини оператори падна веднаш во љубов со нова Карма и сакаат тоа, исто така, во нивните казина." Една од првите инсталации на Карма GEN2 беше направен во Словенија, Spintec е земја, во Казино & Хотелот Парк како да блокира коцкање сајтови на небото широкопојасен. Matjaž Pregelj, Слот Менаџер во Парк вели дека тие се воодушевени од Карма GEN2 способност за постигнување на играчи 10 евра einzahlen казино бонус. "Карма GEN2 ветувања подолго игри сесии кои директно ги преведува во повисоки приходи за нас.Ние го гледаме тоа на дневна основа од денот ние го воведе Карма GEN2 на нашата казино подот.Карма GEN2 е дизајниран на начин тоа е комплетен играч внимание од првиот момент тие се седне да се игра." G2E посетители, исто така, ќе имаат шанса да се види Spintec е амфитеатар производ линија наречена Аура.Аура работи најдобро во амфитеатар поставување со повеќе екрани и табели во предниот дел.Сепак, тоа исто така може да се користи во остров со еден централен екран или како самостоен станица за виртуелна игра.Главната предност на Аурата е, што дава оператори слобода да ја промените конфигурации како тие го гледаат одговара без непотребни трошоци.Заедно со нови производи, Spintec исто така, некои тајни остави да ве изненади.Контакт Spintec продажен тим на [email protected] да резервирате состанок или да ги посетите директно во мирување #2046 10 евра бонус ohne einzahlung онлајн казино. Тие ќе бидат среќни да ги споделите со вас во деталите.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre 10 евра депозит бонус казино.