колку слотови може да се инсталира во еден бар

мајами делфини vs слот приемник

Откако нивната извршен ДИРЕКТОР Gunnar Lind поднесе оставка пред неколку недели, Шведска е Cherryföretagen има назначено Betsafe претседател Емил Sunvisson како компанија е нов претседател и извршен ДИРЕКТОР колку слотови може да се инсталира во еден бар. Sunvisson, 39, служеше како член на одборот на Цреша, од октомври 2006 година и ќе ја започне својата нова улога како претседател и извршен ДИРЕКТОР на август 1, во замена на поранешниот Цреша извршен ДИРЕКТОР Gunnar Lind колку слотови постојат во италија. Lind се очекува да остане со Цреша за да се обезбеди непречено транзиција процес.Емил Sunvisson е возбуден за да ги преземе за новата улога, тој рече дека во ослободувањето, "јас со нетрпение очекуваме да придонесе за Цреша е одржливиот развој како една од водечките услуги на игри за море, префрлани и на интернет." Цреша е претседател на одборот Ролф Åkerlind е убеден theat Sunvisson е вистинскиот човек за оваа работа", рече тој во ослободувањето, "Емил има, за време на неговиот години како член на Одборот на Цреша, покажа една голема посветеност на компанијата, особено и има докажано да имаат одлично познавање на индустријата во кои работиме, во општи...затоа е задоволство што ние сега може да се врзуваат Емил поблиску до бизнис, кога тој го презема оперативни одговорности." "Игри на сектор нуди високо inconstant животната средина, со големи предизвици, во комбинација со висок потенцијал за развој", рече Емил Sunvisson во порака мајами хард рок никогаш не доби околу казино.
"Имав привилегија да внимателно следете ги Цреша е импресивен развој од, во минатото, компанијата во рамките на традиционалните игри, да модерна corporation, кој се натпреварува во текот на клиентите во брзо растечки онлајн игри индустрија." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre мајами делфини vs слот приемник.