временски слот (time slot одговара на вашиот распоред

злите добивки 2 дијамант слот машина

Грчката коцкање гигант гледа во широка инсталации во "мини казино" игри сали главните грчки коцкање група OPAP напредува и со креирањето на својата "Игра", мрежата на гејмерски сали, кој ќе се фокусира на достапноста на Видео Лотарија Терминали (VLTs) низ широк спектар на "мини казино" игри сали низ Грција, пренесува дневниот весник Ekathimerini.Извори кажано дека објавувањето дека околу 4,000 згради се веќе предложени како локации за нова "Игра" игри сали, и "стотици" на апликации се разгледуваат за менаџмент на сали преку франшиза аранжман.Интересот е толку голема што OPAP размислува две недела проширување на критичниот датум за апликации за да се обезбеди дека сите заинтересирани страни имаат можност да учествуваат, весникот извештаи, истакнувајќи дека голем број од пријавените кандидати се постојните OPAP обложување агенти, петстотини од нив веќе се прифатени и покрај обидите на синдикатите да се наруши процесот што не поддржуваат временски слот (time slot одговара на вашиот распоред.

Ekathimerini извештаи дека OPAP првично има намера да работи 660 "Игра" игри сали, секоја со околу 25 VLTs.Тоа е вкупно 16,500 терминали, но целиот проект е веројатно да биде поголем; OPAP има лиценца за 35,000 VLTs, но останатите 18,500 ќе биде управувана од страна на изведувачи да биде избран подоцна.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Повеќе вести тука.Човекот со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година време слот за 60 минути. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] злите добивки 2 за слободни слотови.