казино кралицата грабеж колку пари

кои се најдобрите бесплатни онлајн покер сајтови

Многу може да го имаат од поп музиката Мајкл Џексон, како wacko, но се чини дека неговото чудно однесување е многу жив и добро; се манифестира преку коцкање индустрија.Колку?Коцкање сајт има купи грутката на крајот ѕвезда е косата на аукција – кој беше fished од неговата туш во 80-тите години.И погоди што?Тие планираат да ја претвори во рулет топката.Да, дека е во право: A рулет топката.Во извештајот од страна на Пошта, на местото платени повеќе од £7,000 (тоа е речиси 11,000 долари во САД) за заврзана остатоци од Jacko е сјајна црна грива, и да каже со користење на косата во рулет топката ќе "го фати на безценните entertainer" казино кралицата грабеж колку пари. Jeez.Значи, кој е горд новиот сопственик на овој, згрешат, крзно топка?Игри веб-сајт OnlineGamblingPal.com направени победа понуда.Компанијата портпаролот се обидел да се оправда бизарен губење на пари: "На топката по себе ќе бидат направени до највисоките професионални стандарди во обезбедувањето на тоа ќе се подобни за употреба на било кој лиценциран казино е рулет маса." Испреплетени до хаос на црна коса насоки беше очигледно ги превземаат од потрошувачка на туш од страна на работник во Њујорк Carlyle Хотел по Кралот на Поп остана таму за еден период на време во текот на 1980-тите години.Ние може да не мислам на ништо creepier.Сепак, тоа беше тогаш понуден за продажба од страна на аукциската куќа, Мора да Имаат Rock and Roll – како дел на онлајн продажба на поп сувенири.Нема ништо повеќе Rock and Roll од топката на испреплетени fuzz составена од мртвите кожата и срамни влакна!Прашање за секого sickened устата сега иако е: што по ѓаволите е ова рулет топката на сплетен коса ќе изгледа?Мини tumbleweed?Заклучување на pubes?Кој и да, тоа ќе биде најмногу интересна игра на рулет сте и никогаш нема да се игра.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино кралицата ресторан источен сент луис.