како да се погоди слот машини

тавтабита покер каде да се купат

Ако Мајами Топлина и Крис Bosh беа во потрага напред за пауза на нивните сегашни патот патување, вечерва е дека "даде мене" игра.Вечерва Мајами Топлина ќе биде во Торонто да се игра Raptors, Крис Bosh е поранешен тим.Може да се очекуваат Торонто фанови да boo него во најголем дел, тоа е она што тие се најдобри во се прави.Исто така можете да очекувате Bosh и Топлина да се стави сериозна победи-долу на Raptors, тим кој само се чини да се полошо и полошо секоја година.Дури и не можат да тврдат дека Крис Bosh направи Raptors конкурентен тим, така што речиси и да не дава никаква смисла зошто навивачите на АКК ќе boo Bosh вечерва.И тие ќе.Исто како и тие boo Винс Картер, но Картер најмалку зеде Raptors минатото првиот круг на плејофот, во 2001 година, каде што тие напредно на Источна Конференција Полу-финалето.Како за Bosh, јас ќе му даде кредит, тој balled надвор кога тој беше Торонто, тој е франшиза лидер во речиси секоја значајна статистичка категорија, освен оној што значи најмногу, плејоф серија победи.Ако Raptors фанови се случува да boo Крис Bosh или некој друг вечерва, моја единствена надеж е дека тие boo нивните ГМ, како и, ГМ дека знаел години однапред дека Bosh требаше да замине и уште беше во можност да се добие ништо за него.Не прават грешка, тој знаеше, секој знаеше, и оние кои не знаат Bosh требаше да ја напушти, Стивен А како да се погоди слот машини. Смит им рекол така точка празно, нема изговори, без објаснување на ова.Тие треба да boo нивните ГМ кој се чини дека е обновата на франшиза секоја година.Тие треба да boo нивните генетски модифицирани за отпуштање Сем Мичел и плаќање Hedo Turkoglu и човек кој не дури и да играат во лигата минатата година, Linas Kleiza, начин премногу пари.Тие треба да boo свој тим за изработка на Крис Bosh изгледа како back-to-back лига МВП, со спортски евиденција на 15-40, што е само шест победи во пресрет на Cavs тим кој само што заврши со губење на 26 игри директно!Непријателот на Raptors никогаш не биле поранешни играчи, тоа е секогаш е на предната канцеларија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се погоди на слот машина.