каде ќе листа коцкање загуби на 1040

nvidia еден слот низок профил

Sportradar има потпишано мулти-година продолжување на нејзиното партнерство со МАК.Партнерството има постоеле од 2015 година, кога Sportradar стана МАК е ексклузивен дистрибутер на плеј-од-плеј податоци.Преку новото партнерство, Sportradar ќе обезбеди МАК податоци за спортско обложување оператори во САД и во странство, исто така и стекнување на правото да ги дистрибуира аудио-визуелна игра доводи за sportbooks во одберете меѓународните пазари.Карстен Koerl, извршен ДИРЕКТОР на Sportradar, рече: "Ние сме идеално позициониран за поддршка на МАК во обезбедување на иновативни производи за подобрување на начинот на кој навивачите искуство играта и помогне да се одржи продолжение интегритет на МАК конкуренција."Sportradar веќе се согласи слични на партнерства со НБА и MLB.Интегритетот такса дебата се уште е во тек проблем за некои од другите Северна Америка големи првенства, која можеше да се види оператори наплаќа процент од спортско обложување се справи.Претходно оваа година, Спортски Справи со член тврди Sportradar имаше наметнува на операторите за "член на кралското семејство такса" за НБА и MLB име.Бојд Игри извршен ДИРЕКТОР Кит Смит има исклучиво кажано Коцкање Insider тој е "навредени" од идејата на интегритет такси. каде ќе листа коцкање загуби на 1040.