онлајн казино игри бесплатно слотови

бесплатни денар слотови за забава

Nolimit е кожен critters се на слобода – Пазете се од Лути Yeti!Ноември 15th, 2018 – тоа е Тоа време на годината повторно.Зимата пристигна, и на ден расте се пократко и пократко.Уште едно поглавје во Nolimit е труд патување да ја испорача друга забава faired искуство ќе го достигне крајот на годината и млад тим од талентирани, страсни и желни tinkerers на Nolimit се среќни да го објавиме нивното најново издание – Добредојдовте на Хокеј на Мраз Yeti!Nolimit ' s cutest и најпознатите наградува игра до денес!Даваат начин да се сезоната напред, Хокеј на Мраз Yeti е дизајниран да се поднесе жалба до играчи на сите вид – со проширување на репортажите од 5×4 расте до 5×7, играта е дефинитивен pleaser за сите оние кои бараат најголемите награди по добар потера.Фали над 16,000 начини на можни комбинации победа и над 8820x мултипликатор е можно победи, ова е Nolimit повеќето испарливи игра до денес.Хокеј на Мраз Yeti, ќе ве однесе да се замрзнат snowdrift долина, каде еден куп на малку rascals се вознемирувачки за мир и се обидува да го разбуди многу cranky Yeti.Со мраз кршење бес, играта испорачува повеќе шанси да се соберат сите плаќаат симболи и заклучување во некои неверојатни комбинации.Се соберат што повеќе Yeti Дивините и отклучување на замрзнати блокови за да создаде потенцијално импресивна победа!Како и сите содржини од софтверот на услуги, Хокеј на Мраз Yeti е уште една титула изграден во HTML5, достапни во сите уреди и водечките оперативни системи, исто така, по повод одбележувањето на 12 и завршни 2018 ослободување од страна на давателот на услуги.По Lindheimer, Производ Сопственик на Nolimit Градот, рече: "Зима доаѓа и Хокеј на Мраз Yeti е тука за да ти ги забавуваат во текот на овие темни и студени денови.Оваа игра навистина има нешто да се откријат за секој тип на играч; лов за Јети почна!" "Хокеј на Мраз Yeti е направен да донесе забава и возбуда да се гејминг искуство и јас сум убеден играчи ќе љубов оваа единствена средба со таинствена Yeti!" Хокеј на Мраз Yeti е достапен на сите Nolimit Град партнери од 15 ноември.За повеќе информации во врска со ова соопштение ве молиме контактирајте Малколм Mizzi, Раководител на Продажбата – [email protected] За Nolimit Град: Nolimit Град е Стокхолм-базирани онлајн казино платформа и игра инвеститорот, нуди високо-квалитетни содржини и на услугите на операторите од целиот свет.Компанијата е дизајниран и развиен од својата платформа во куќата од земјата-up; воспоставување силен и моќен мотор кој може да се земе големи количини на игра и социјална интеракција во својот чекор, на двете десктоп и мобилни.Тоа е заедно да иновативен back office и бонус toolbox, овозможувајќи one-stop shop за нашите партнери.Тоа е многу флексибилен, и може да биде приспособена на индивидуалните оператор барања и потреби.Ние имаме некои од најпаметните умови и уметнички таленти во индустријата; луѓе страстни за коцкање и технологија.Тие ни помогнаа да се создаде портфолио пука со забава и ангажирање на игри за двете казино и лотарија оператори.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre онлајн казино игри бесплатно слотови.