најдобри во слотот за ситните оружје воин

она што го прави џокер се направи во покер

Британските онлајн игри инвеститор Velo Партнери најави дека тоа има обдарени Foxium со неодреден износот на средства, така што на игри за развој на студиото може да пристапите на овој тим и мрежа од својот RNG Леење педалот за гас услуга.Со седиште во лондон Velo Партнери изјави дека Foxium има 'деценија на гејмерски искуство за да' и започна 'број на онлајн наслови' вклучително и нејзините Fruitz, Изгубени Богатство на Амазон, Среќа Пекарница, Чудни Шума и Голема Време на Патувањето игри со 'индустрија-водечки оператори', како што LeoVegas, Bet365, Г-Зелена, Betsson, BetVictor и ComeOn.За својот дел, RNG Леење е игри педалот за гас, кој беше премиерно во асоцијација со Velo Партнери.Услугата напори за да се поттикне претприемничкиот гејминг индустријата талент со доставување на мешавина на технички ресурси, сопственички капитал за инвестиции и дистрибуција можности.Ешли Sandyford-Sykes, Програмски Директор за RNG Леење, изјави дека Foxium, која има канцеларии во Шведска и Естонија, е 'сите состојки за успешно игри студио" и дека " тој е сега со нетрпение очекувам да 'зграда во светот-класа казино игри содржина за нашите канали на дистрибуција' најдобри во слотот за ситните оружје воин. "Foxium ја илустрира можноста за динамичен [и] напред-размислување студиото кој реагира на потребите на пазарот", се вели Sandyford-Sykes.Åke Андре, Главен Извршен Директор за Foxium, објасни дека неговата фирма е претходно е одбиена од неколку инвеститори, но дека тие имале "никогаш не чувствував право".Тој изјавил дека Velo Партнери и RNG Леење се 'исти вредности, култура и визија, како што го правиме" и дека инвестицијата ќе им овозможи на инвеститорот да се зајакне 'во некои критични области' како што се дистрибуцијата и брзина на пазарот она што го прави џокер значи во pai gow покер. "Имам голема почит за тимот на Velo Партнери и RNG Леење," изјави Андре што значи во внатрешноста на слот машина изгледа како.
"Тоа ќе биде задоволство им ја на одборот како ние се Foxium да на следното ниво." она што го прави џокер се направи во покер.