парите во прашање за холандија казино данок

колку е iphone 6 во слот ikeja

Малта, Мадрид, 21 Мај, 2019 – ORYX Игри, а Браг Игри Група компанија (TSXV: ФАЛИ, преку ШАЛТЕР: BRGGF), има успешно да се интегрираат своите игри содржина на Tecnalis' платформа за шпански и латино-Американските пазари.Како и ORYX е заштитен портфолио на игри, содржина од Gamomat и Kalamba Игри, сега се достапни за сите Tecnalis' клиенти која вклучува Казино Барселона, Казино Гран Мадрид и Sportium.
Gamomat е топ-вршење на содржина, како што се Книги и Бикови, Ла Долче Вита, и возбудлив страна на игри, како што се Црвена маичка Firepot ќе бидат достапни, како и Kalamba игри со неверојатни задржување и monetisation механика, вклучувајќи Дрвото на Злато и Тигар Канџи.Игрите се сертифицирани за шпанскиот пазар и ново-регулиран Колумбија парите во прашање за холандија казино данок. Tecnalis има позиционира себеси како водечки игри платформа во шпанскиот пазар, а исто така е сертифицирана во ново-регулиран Колумбиската пазарот колку е iphone 6 64gb во слотот. Matevz Mazij, ORYX Игри извршен ДИРЕКТОР, рече: "Tecnalis' track record во шпанскиот пазар е втор на ништо и ние сме возбудени за да имаме содржини на нивната платформа и достапни за водечки оператори во земјата." Александар Serrano Zaera на Tecnalis, рече: "Ние сме среќни да се здружат со ORYX и да имаат комерцијален игри, како и на содржината од нивните партнери, интегрирани врз нашата платформа колку е iphone 6 во слотот. "На ѕвездени содржина е голем плус на нашата постоечка понуда и ќе биде хит со нашите клиенти и нивните клиенти." За ORYX Игри: ORYX Игри е иновативен Б2Б игри решение на услуги.Примената на нивната индустрија-водечка технологија, ORYX нуди клуч решение, вклучувајќи omni-канал за продажба на мало, интернет и мобилни iGaming платформа, како и напредни содржини агрегатор, sportsbook, лотарија, маркетинг и оперативните услуги.Познат по својата брза и лесна интеграција, ORYX е агрегатор на содржини комбинира казино, слотови, живеат дилер, лотарија, виртуелен спорт и инстант win игра содржини од врвот на тиер игри даватели на услуги, заедно со заштитените содржини, и е целосно во согласност со големи уредени надлежности, им овозможува на операторите да пристапите преку 8,000 светска класа игри преку една сметка.Содржина internews Gamomat, Kalamba Игри, Златен Херој, Givme Игри и неколку други интеграции, како што се Quickfire, Greentube, Netent, Игра ' n ОДИ, NYX, EGT, Еволуција, Реални, Kiron, Amatic и Isoftbet. ORYX е член на Браг Игри Група (TSXV: ФАЛИ, преку ШАЛТЕР: BRGGF), глобална следната генерација игри група.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre колку е iphone 6 во слот ikeja.