не foxwoods имаат виртуелен blackjack

arma 3 додадете зевс слот

Тоа беше груб Недела 10 за мене, така јас не одам за да се обиде да rehash сите глупо задна врата пак, се сврте на 5-3 рекорд во 3-5 не foxwoods имаат виртуелен blackjack. Јас сум во потрага напред за да Недела 11 и како и секогаш, јас сум бере осум игри и стави ги собереш на секој еден од нив.Тука е да се надеваат на подобро се враќа во Недела 11 не слободен залог блек џек има подобри шанси. Сметки на Делфини, Тоа е тешко да се направи еден случај за било кој тим тука и недостатокот на активната линија движење го прави тоа дури и повеќе тешко.Делфини се отвори како -5 омилени и додека бројот се пресели до -6 во некои книги, други се уште имаат на отворањето линија број.Ова е важен натпревар за двата тима, така што очекувам тоа да биде поблиску отколку што повеќето луѓе веруваат дека тоа ќе биде.Мислам дека Мајами победи, но Бивол добива на крајот на поклопецот.Предвидување: Делфини 24, Записи 20 Texans на Browns Кливленд Browns се број еден тим во NFC Север.Не, ова не е елаборат април Будали шега во ноември.На Browns навистина го доведе поделба.Но, јас сепак мислам дека тие го squeaked нивниот начин на кој место на сила на крем издувам распоред.Не ми е гајле ако сте 6-3, но ако го изгубите до Џексонвил Jaguars, јас не можам да ве однесе сериозно.Од друга страна, Texans не се прави било подобро овие денови, па додека Browns може да имаат подобра евиденција, јас се уште мислам на Texans може да се покрие од 3,5 поени, дури и со Рајан Mallett направи својот прв кариера со почеток во QB.Предвидување: Texans 20, Browns 13 Соколи во Пантери Ќе веруваат дека тоа ако јас ти реков дека кој и да победи оваа игра може да биде врзан за првото место во NFC Јужна?Верувам, дами и господа.На Пантери, всушност, се отвори како -3 фаворити, но тој број е намален да -1.5 по тимови' no-show против Филаделфија Орли.Не ми се допаѓа било кој тим во ова место, но јас не верувам дека Пантери се уште малку подобар тим од Атланта.Преземање на Соколи на патот овие денови е еквивалентно на испирање вашите пари надолу во тоалет.Ми даде Пантери со пократок шансите.Предвидување: Пантери 27, Соколи 21 Викинзите на Мечки Еве уште една игра која има некои активни линија движења од отворањето на -4.5 за Мечки.Сега тоа е надолу за да -3.5, кој оди да се покаже колку малку вера јавноста има во Џеј Cutler и компанија овие денови.Јас претходно изјави во неделата дека јас сум држи надвор една последното возење на Мечки.Сега дека тоа е во -3.5, јас сум како мојата ги собереш дури и подобро.Предвидување: Мечки 30, Викинзи 26 Seahawks на Шефовите имав моето око на оваа линија за целата недела, па јас сум малку разочаран дека јавноста нели малку на Seahawks како патот кучиња, колку и да сум се надевал дека тие ќе.По отворањето со Шефовите на -1.5, дека бројот е wavered да -1 но има голема мера се одржуваат на иста линија каде што се започна.Јас најверојатно ќе почека да се види дали доцна акција турка тоа од страна на Сиетл, но дури и ако тоа останува на број, јас, како Началници тука како дом аутсајдер.Предвидување: 19 Шефови, Seahawks 17 Bengals на Светиите јас се уште верувам дека Њу Орлеанс Светии се подобар тим од нивните 4-5 рекорд вели дека за нив.Ако мислите дека за тоа, тим го загуби четири натпревари во последната минута.Сплит дека рамномерно и тимот е 6-3 и ние не сме дури и имајќи го ова разговор.Но, тоа е на МАК и оваа недела, Њу Орлеанс домаќините Синсинати како -6.5 омилени.Некои книги, всушност, се наметнува тој број до -7, но за поголемиот дел, на линија остана каде што се започна.Тоа е поттик за мене да се биде на страната на Светиите добивање на врати на вистинскиот пат во голема начин.Предвидување: Светиите 34, Bengals 20 Broncos на Овни Уште една игра која се одржа стабилна, бидејќи отворањето со Broncos како -9.5 омилени.Некои книги се bumped тоа до -10, додека други се падна тоа да -9 дали француски лижат казино се дилери во живо. Јас сепак мислам доцна акција на Денвер случува да им помогнам на овој до двојно цифри па ако може да се добие -9.5, pounce на тоа.Ова има заложби на rout.Предвидување: Broncos 38, Овни 17 Лавови во Кардинали Оваа игра ќе сум била многу поинаква ако Carson Палмер беше уште Кардинали QB.Тоа е заеднички расположение слушнав во текот на неделата, но линијата на движење – или непостоење на истата – се чини дека да се биде на страната на верувањето дека тоа не е навистина се случува да е важно дали Дру Stanton е под центар во текот на играта.Карти се отвори како -3 фаворити, но некои книги се избричи половина точка исклучување на што почнувајќи број како резултат на QB промена во Аризона.Јас за еден не мислам дека тоа нема да е важно.Јас како Лавови во ова место не само да ги покрие но победат во играта целосно.Предвидување: Лавови 24, Кардинали 21 Недела 10: 3-5 YTD: 40-39-1 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre arma 3 додадете зевс слот.