како да избришете подароци на големи риби казино

бургундија кула на пасусот онлајн казино

Минатата ноќ го видов годишен Жените во Игри награди се одржи во кадифен околината на Конзерваториум соба во Милениум Gloucester Хотел во центарот на igaming универзумот, Лондон, како голема работа на жените во индустријата беше препознаена – и, се разбира CalvinAyre.com и Bodog бренд беа во сила на настанот.Одење во собата, бевме пречекани да розова шампањ приемот што ја прави атмосферата уште повеќе се поздрави отколку што веќе е – иако еден од келнерите се обиделе да се справат со голем број на очила, кои беа до гребенот со шампањ.За жал голем број на очила удрил на подот, кои сигурен сум дека не беа дел од својот трик.По schmoozing и прием беа го направиле тоа беше за да се награди себеси, кога јас се пронајдов себе си седи на маса во-меѓу осум прекрасна бараат дами како ние подготвува себе за церемонијата себе.Нашата сопствена Ребека Liggero предаден на првата награда, Филијалата Менаџер на Годината, спонзорирана од страна CalvinAyre.com, доделена на Даниела Attard на Betfair, кој беше и прв на многу да ја прифати наградата додека целосно зборови, на overtures на Sugababes "Девојки." Прилично соодветно саундтракот вечерта себе, ако кажам толку себе.На друго место Ladbrokes' Onika Russell одбележа десет години во индустријата со инспирација на годината награда, и Даниела Caserotto на Unibet ќе имаат освоено наградата за да биде најмногу изненаден, како што таа беше доделена Ѕвездата на Годината награда, додека нејзиното лице е фиксна во кои шокирана, но во добар начин, позиција за остатокот од вечерта.Мајкл Boettcher, по освојувањето на Човекот Championing Жените награда, добитник на награда за најдобар говор, за време на која било мажи во присуство потонати во еден имагинарен бункер под своето седиште, Boettcher туширање големата женски толпата во присуство со пофалби.Победниците во овие и сите други категории може да се најде тука.Беки зема на winnerAs за номинираните во нашата маса, Fawn LaBrie и Ребека Liggero, за жал и двајцата се дојде до краток во нивните соодветни категории, Ѕвездата на Иднината и Инспирација на Годината награди.Но, што би се сигурни дека Беки ќе биде начин за излез пред за повеќето прекари да биде дадено на жените во игри, без разлика дали тие се понижувачко или не, награда (само да се погледне во нив порака одбори!), и тоа беше изненадувачки ова не беше воведен на ноќта.На гала вечера следуваа награди, со комплементарни вино ужива од страна на присутните, а имаше дури и томбола за Спа викенд, подготвени од страна на Беки Liggero – тоа беше чудо дека таа дури и се најде време да се јаде вечера!Во живо на бендот заврши со пејачот даде вечер кажувам крајот.Фото галерија може да се види тука, а ние ќе се погледне напред следниот настан во игри на календарот, Меѓународниот Музички Награди 2011 година во јануари.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да избришете подароци на големи риби казино.