или тоа значи да се gl не-покер

не коцкање влијаат на вашиот хипотека

Стартување Slingo вистински пари Игри веб-сајт Сфери Саладин објави тргување ажурирање понеделник известување силна третиот квартал со приходи до 48 проценти и лансирањето на Slingo.com на неговата неслободна platform или тоа значи да се gl не-покер. Slingo.com неодамна стекнати од Вистински Мрежи Inc., се очекува да материјално подобри Игри Сфери' приходи во 2016 година компанијата, рече.Клучни перформанси моменти за 12 недели завршува на 30 септември 2015 година вклучуваат:– Вкупно група на приходи на GBP 6.2 милиони евра, до 48 проценти.Вклучува приход од Вистински Мрежи средства на стекнување.– Вистински пари нето игри приходи се зголеми од 18% на GBP 2.8 милиони евра.– Просечна велика БРИТАНИЈА дневни приходи се зголемени за 47 проценти на GBP 67 914 (Q2/2015: GBP 46 000), со просечна група дневни приходи зголемувањето на GBP 81 340 од август 11, 2015 година.– Slingo Богатство изнесува 16% од бруто игри приходи на платформа во Q3/2015.– Slingo да се игра бесплатно мобилни апликации генерирани месечна евиденција на $500 000 приходи во текот на септември 2015 година.– Генерално Групата на приходи кои се во согласност со пазарните очекувања за целосна годината што завршува на 31 декември 2015 година"Лансирањето на Slingo базирани на вистински пари сајт е првиот чекор во интеграцијата и развој на средствата стекнати во август од Реални Мрежи", рече главниот извршен директор Патрик Southon или тоа значи коцкање em ingles. "Овој нов коцкање сајт ќе се изгради врз успехот на Slingo Богатството игра која е работа на нашата платформа од април 2015 година.""Ние веруваме дека овој нов производ, наменета за нашите клучни мобилен врз основа демографски, ќе ни овозможи да продолжиме со нашите приходи и играч раст во 2016 година, но и пошироко.Тоа, исто така, ќе ги прошират нашите диференцирани производ се нуди во велика БРИТАНИЈА коцкање пазар." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година или тоа значи freezeout не-покер.

Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] не коцкање влијаат на вашиот хипотека.