кинески ресторани во круната казино мелбурн

онлајн казино adventskalender ohne einzahlung

Онлајн казино оператор Alea Игри Ограничен најави дека има 'значително зајакнат' своето присуство во Британскиот пазар со стекнување на мобилен-friendly LadyLucks бренд од Меѓународната Игра Технологија (IGT).Малта-базирани Alea Игри Ограничен веќе работи на три-димензионални виртуелната реалност онлајн казино во SlotsMillion.com и минатиот месец обезбедено дозвола од Коцкање Комисија да почне да нуди својата целосна палета на сервиси и услуги за играчите во Обединетото Кралство.Исто така, лиценцирана од страна на службени лица во Curacao и Малта, Alea Игри Ограничен изјави дека тоа е веќе зафатено полнење на LadyLucks бренд и превземени 'големи промени', вклучувајќи и миграција на услуга на своја платформа и зголемување, од два до седум, бројот на играта услуги.Основана како првиот светски мобилен-само онлајн казино во 2004 година, LadyLucks бренд сега може да се пофали со над 80 игри од некои од врвните светски програмери вклучувајќи сака на Microgaming, IGT и NetEnt AB.На Alea Игри Ограничен преземање значи дека тие сега се достапни за десктоп играчи преку LadyLucks.ко.велика британија.Како дел од стекнувањето, Alea Игри Ограничен изјави дека тоа е исто така ангажиран Сара Quinan да послужи како нов менаџер за својата LadyLucks бренд со искусни индустрија професионални сега поставена за да им помогне го надгледува транзицијата додека возите развојот на неговата VIP програма и поддршка на корисниците на услуги кинески ресторани во круната казино мелбурн. "Гледаме огромен потенцијал за LadyLucks бренд да стане моќ играч во Обединетото Кралство и со помош на Сара Quinan тоа ќе стане сила да се смета со," читај изјавата од Александар Tomic, Главен Извршен Директор за Alea Игри Ограничен. кинески ресторани во казино нов јужен велс.