временски слот (time slot се регистрирате алатка

senhas pokerstars-freeroll покер dicas

И покрај транспорт тешкотии како Лондонската Подземна излегоа на штрајк за Акција Игри извештаи 7 процентно зголемување во присуство на МРАЗ 2014 година, која што се одржа во Лондон, минатата недела.Првичните бројки укажуваат вкупно 23 891 гејминг индустријата професионалци посетување на МРАЗ, широко hailed како еден од најважните календарски настани во индустријата.Кејт Комори, Портфолио Директор за МРАЗ, му оддаде почит на тимот кој го направи настанот се случи велејќи 2014 претставена нивната петта година на раст и 28 процентно зголемување во 18 676 кои присуствуваа на МРАЗ 2010 година временски слот (time slot се регистрирате алатка.

Таа, исто така, покажа дека нејзината благодарност за индустрија посетители кои требаше да се преговара за своите начин да ExCeL за време на лошо време јавните подземни штрајк виш ден во холивуд казино. "Сепак, вие сте само добра како и последниот настан и нашата работа сега е да размислуваат, да се идентификува областите во кои би можеле да го направиле подобро, да продолжат да го прават она што не е добро и да работат во партнерство со индустријата за да се испорача во име на индустријата повторно во 2015 година," Комори склучен.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Повеќе вести тука.Човекот со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година виш ден на kickapoo казино. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] senhas pokerstars-freeroll покер dicas.