бесплатни онлајн отвори со не преземете

онлајн казино без депозит слободен врти

Малта врз основа Прагматични Игра кој минатата година се чуваат со зафатен распоред на ослободување на нови игра содржина доста секоја недела, се продолжува да го стори истото во 2021, следниве до нивното ослободување на Смарагд Кралот Виножито Патот на почетокот на оваа недела, со пуштањето на видеото слот Конго Пари.Конго Пари е развиен од страна на Прагматично се Игра во врска Диви Редеа Игри на Лас Вегас врз основа казино игра студио за кои се фалат доста импресивно портфолио на игри во сопствената право.Со Диви Редеа Индустријата за развој на игри низ различни канали, да се вклучат земјата врз основа, на интернет и социјални.Играње над 5 ленти и кој 432 начини да се победи, Конго Пари има пријавено RTP на 96.51% и потенцијален максимална победа на еден спин на 5,500 време на вашето прашање.Конго Пари е во суштина прилично високо испарливи слот за да се игра и се играчите да густа џунгла средина, каде што тие може да се обиде некој да го отклучи потенцијалот големи победи играта има на понуда.Пеперутка и Конго Парични симболи може да земја играчи еден од огромни пари награди прикажани на накит над ленти.Конго Пари, исто така, има три достапни джакпот – Мали, Големи и Големата, со многу авантура чека во Слободен Врти на владата, која може да бидат предизвикани ако три Растера Симболи земјиште на ленти.Играчите може да добијат насекаде од осум до 100 бесплатни игри за овој слот, и кога сите нивни слободен врти се користи, слободна игра на бои и играчот е да се врати на база на игра.Зборувајќи за ослободување на Конго Пари кои ќе може да игра сега во Videoslots, на кои се разгледани се тука, Yossi Barzely, Шефот за Развој на Бизнисот Службеник на Прагматично Игра, рече: "Додека тоа може да биде тешко да патуваат во моментов, ова нема да запре слот љубовници од добивање вистински вкус на тропски во нашата примамливата нов наслов, Конго Пари." "Исполнет до гребенот со джакпот и слободен врти, играчите имаат секоја шанса за напуштање на џунглата со своите џебови полни со многу богатство." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. бесплатни онлајн отвори со не преземете.