блек џек гума грб #57

како да работат во казино

Февруари 18 2015 година, Лондон, велика БРИТАНИЈА (соопштение) – Казино Круз доби една од највисоките му оддава почест во онлајн игри филијалата на светот, со брзо растечки онлајн казино гледаат надвор силна конкуренција да биде именуван за Најдобар Affiliate Програма Новодојденец 2015 година во iGB Филијалата Награди.Домаќин на Stamford Bridge, дом на Chelsea Football Club во Лондон, 8-Годишниот iGB Филијалата Награди собра најголемите имиња во iGaming филијалата заедница да го признае и наградување на извонредност и иновација во онлајн игри на среќа.По црна вратоврска вечер хостиран од страна на реномираните entertainer Том Стад, на судејќи панел одбраната CasinoCruise.com како севкупен победник на престижниот Најдобри Affiliate Програма Новодојденец категорија.Онлајн казино, која започна својата ваквата програма во 2014 година, беше против голем број на добро угледни конкуренти во онлајн казино простор.Еден судија рече: "Ова е токму за тоа како да се изгради и да се изврши нови [партнер] на програмата и резултатите Казино Крстарење има ова предизвика до денес се резултат на тоа блек џек гума грб #57. "Ова iGaming услуги е интересен нов предлог за соработници и тоа има големо ветување.Тој нуди добар спектар на јазици, валути и производи.Заедно со некои креативни маркетинг можности, партнери имаат нешто ново и свежо да се промовира," судијата додаде.Казино Крстарење грациозно ја прифати наградата од судиите, со Лојд Apter, Ко-Основач и Affiliate Програма Директор, велејќи: "Ние сме апсолутно воодушевен со овој прекрасен награда.Ние работиме напорно во обезбедување на iGaming квалитет на сите нивоа, и Најдобар Affiliate Програма Новодојденец награда нè прави особено горд на тоа што го прават зад сцената за да се обезбеди највисоките можни стандарди на квалитет за нашите соработници." CasinoCruise.com нуди повеќе од 600 онлајн игри и 200 мобилни игри од давателите вклучувајќи Microgaming, NYX, Нето Забава, Игра ' n ОДИ и Vivo.Игри span целиот спектар на Вегас-стил наслови вклучувајќи блекџек, рулет, слотови и прогресивна џекпот игри.Казино Крстарење е лиценцирана од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија, и нуди мулти-јазична поддршка преку HTML5 и интернет, вклучувајќи англиски, фински, германски, норвешки и шведски.Контакт Информации Лојд Apter Ко-Основач и Affiliate Програма Директор на [email protected] Кула Портата Место, Тал-Qroqq Улица, Msida MSD 1703, Малта Тел: 00-356-27780982 За Казино Крстарење CasinoCruise.com ги комбинира најдобрите онлајн казино игри од најдобрите казино игра провајдери во светот, обезбедување на врвни, напредни онлајн игри платформа, со полн мобилен поддршка, обезбедување на крајниот искуство во дигитални игри достапни на интернет и на мобилен денес.Управувани од страна на повеќето професионални и искусни казино менаџмент тим во онлајн игри, нашиот производ осигурувачи луксузни жалба на крстарење маркетинг индустријата со возбуда и exhilaration на онлајн казино индустријата, нудејќи Филијали распродажбата на нови можности за креативен маркетинг.На CasinoCruise.com менаџерскиот тим може да се пофали повеќе од една деценија искуство секој во онлајн игри операции.Тие имаат развиено smart дигитални казино системи за управување, комбинирање на локализирани и персоналните multi-channel комуникации и промоции, со напредни сегментација и статистички моделирање за да се обезбеди правото на мерењето на правото маркетинг понуда.Тие се разбере играчот на потребите и знаат како да олеснување на долг рок играч лојалност.Обезбедување највисоко ниво на трети лица играч заштита и поддршка е нешто што се чувствуваат многу силно about како да работат во казино. CasinoCruise.com е целосно лиценцирана од страна на Лотарии и Игри Орган на Малта (LGA), исто така работи заедно со неколку независни игри регулатори, со цел да се обезбеди најдобрите одборот услуга за нашите играчи.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да работат во казино во bitlife.