игра покер на интернет

исплатувачот en plusieurs fois geant казино

Азиските игри на среќа и забавни гигант, Melco Меѓународен Развој се Ограничени, наводно, најави дека тоа го одбрани градот на Paphos да служи како дом за четвртата и последна Кипар сателитски казино.Џеб-големина на имотот: Хонг Конг-листата фирма откри дека доаѓањето 27,986 sq ft објект требаше да биде отворен во југозападниот дел на заедницата на околу 90.000 жители до крајот на годината се карактеризира со 5,920 квадратни метри игри кат хостинг некои 50 слотови.Поголеми планови: Според извештајот од GGRAsia, 2017 видов Melco во партнерство со локалната кооперација, Кипар Phasouri (Zakaki) Limited, победи на правото да се изгради и да работат на првото интегрирано казино одморалиште за Кипар.Ова $648 милиони објект е ъ крстен Градот на Соништата Медитеранот и сега се очекува да се отвори во близина на јужниот град на Limassol во 2021 заврши со околу 500 хотелски соби заедно со 70,000 sq ft казино нуди околу 1,000 слотови и некои 100 игри маси.Дисперзирани foursome: Во прилог на овој голем развој, Азија фирма беше дадена дозвола да се деби четири помали сателитски казина, а потоа ја отвори првата од овие C2-брендирани објекти во главниот град на Никозија во почетокот на декември, пред следење на само неколку недели подоцна со слично претпријатие за Larnaca.Минатата недела видов Melco објасни дека третата таков имот не е наменета да се деби ова лето во популарни туристички туристички град на Ayia Napa однапред на премиерата на својот последен поврзани вложување во Paphos.Привлекување на внимание: Изградба на Градот на Соништата Медитеранот се очекува да започне подоцна овој месец, додека Melco Int'l, која е мнозински сопственик на Макао казино behemoth, Melco Летувалишта и Забава Ограничена, се надеваат дека четири сателити објекти ќе ви помогнат да агитираат интерес во овој гигант место, со цел да се трансформира Кипар во година дестинација за и двајцата туристи и коцкари. игра покер на интернет.