шансите казино во courtenay п.н.е.

покер масата врвот за базен маса

Максимална Безбедност нема да биде во трчање, но саботата е Одделение јас Пенсилванија Дерби уште има квалитет поле меѓу шест останатите записи.Победникот може многу добро да се најде себеси во микс за Одгледувачи на куповите Класичен предвид.На Џејсон Сервиси-обучени colt е надвор поради напад на колитис, кој беше дијагностициран по тренингот во понеделник.Наместо него се утро линија фаворит, таа чест сега паѓа на colt во потрага по својот прв оценување на удели победи на годината.Неверојатно е што доаѓаат од неговата прва победа на годината, со 2-3/4 должини во заедничката Вера Удели на Август шансите казино во courtenay п.н.е.. 25 во Del Mar.Тоа беше многу потребно за патување до победникот е круг за Боб Baffert-обучени colt.По еден пар на второто место заврши во Бунтовничкото Удели и Арканзас Дерби, Неверојатни не успеа да ги импресионира во Одделение јас Кентаки Дерби, каде што тој го заврши на четвртото место по Максимална Безбедност е дисквалификација.Тој го следи дека со шестиот-место заврши во Одделение јас Preakness, по што Baffert даде својот коњ три месечна пауза шансите казино kelowna новогодишната ноќ.
Baffert, исто така, се стави blinkers на Неверојатно во заедничката Вера.Тој ќе работи со нив повторно сабота.Неверојатно ќе се скрши од вториот портата сабота, со Мајк Смит добивање на планината.Тој е во моментов 3-1 утро линија омилени.Вториот избор во Пенсилванија Дерби е најжешките 3-year-old таму.Но, Г-дин Пари се засили во класа во обид да се освои својот петти директно трка.По доработка на одборот во Воскреснатиот Ѕвезда и на Луизијана Дерби, тренерот Bret Calhoun се пресели неговиот colt на пократки трки.На Кентаки Дерби картичка, Г-дин Пари освои III Одделение Туп Ден Миле.Тој го следи дека со победи во III Одделение Мет Winn Удели во Черчил, Одделение III Индијана Дерби и Индијана Голема, и Mountaineer Парк е Одделение III Западна Вирџинија Дерби.Вториот добитник од шест должини.Се надевам дека и таму се поголеми и подобри работи за нас", рече Г-дин Пари е главен сопственик, Chester Томас, по Западна Вирџинија победа на Август покер масата врвот за тркалезна маса. Г-дин Пари ќе почне од надворешната страна на портата со 4-1 утро линија шансите.Да се каже Војна Ќе има некоја нагоре-надолу 3-year-old кампања ќе биде за потценување.По освојувањето на Одделение III LeComte Удели и Одделение II Ѕвезда Порасна, тој се сопна надвор од портата на Одделение II Луизијана Дерби.Дури и со неговата деветта-место заврши таму, тој се уште има повеќе од доволно поени за да се квалификува за Кентаки Дерби.По неговата позната четка со Максимална Безбедност, кој на крајот предизвика историски дисквалификација, трговска Марка Casse-обучени colt освои Preakness, каде Неверојатно беше утро линија омилени.Од тогаш, тој е проследено дека со деветтиот-место резултат во Одделение јас Belmont Удели и исчезнува петтото место резултат во II Одделение Џим Лепо Удели во Saratoga.Излегува на четвртата врата, Војна во која Ќе се ќе почне како 5-1 третиот избор во Пенсилванија Дерби.Но, тоа е сосема можно тој ќе се обложуваат надолу, особено со Максимална Безбедност надвор од сликата.Одделение Јас Пенсилванија Дерби1-1/8 Милји Пост Време: 5:50 часот ЕТParx Трки, Bensalem, ПА PP Коњ, Тренер, Џокеј, Шансите ML1 – Математика Волшебникот, Saffie Јосиф, Jr., Edgard Zayas, 8-12 – Неверојатно, Боб Baffert, Мајк Смит, 3-13 – Шангај, Superfly, Маркос Zulueta, Frankie Pennington, 30-14 – Војна на Волја, Марк Casse, Тајлер Gaffalione, 5-15 – Откачи да се Кандидира, Карлос Guerrero, Пако Лопез, 8-16 – Г-Дин Пари, Bret Calhoun, Гаврил Saez, 4-1 покер масата врвот за базен маса.