вип slots без депозит бонус кодови април 2021

smeg долго слот toaster хром

Матичната компанија на Макао казино фирма Melco Круна Забава бележи нето добивка за првата половина на годината хит HK$408.4 милиони долари (US$52.7 м) – 135 проценти повисоки во споредба со истиот период во 2011 година вип slots без депозит бонус кодови април 2021. Melco Меѓународен Развој, една третина акционер во казино во заеднички вложувања, исто така, пријавени приходи се издига 2.3 проценти на HK$63.61 милиони евра.Многу од тоа беше долу на огромен раст од Melco Круна е казино бизнис во Макао со нивните 38.3 проценти удел во Забава Игри Азија Inc исто така, придонесува по неговите први казино проект на Камбоџа-Тајланд граница.Како за иднината, Лоренс Хо, група претседател и извршен ДИРЕКТОР, рече: "Групата ќе привлечат повеќе посетители од Кина, со воведување на поширок спектар на игри и не-игри придонеси да се грижиме за неискористен пазарни сектори и во нови пазари во регионот за подобрување на акционерска вредност и корист на нашите стејкхолдерите и општеството во целина." Успех Универзумот Група насочува своите загуби како што објавено резултати за првата половина од 2012 година вип удели казино 50 слободен врти. На 49 проценти сопственик на Понте, 16 покажа загуба на HK$за 28,3 милиони евра, надолу од HK$37.6 м пред една година.ВИП игри раст значи дека Успехот Универзумот постигне позитивен EBITDA раст од 11% на HK$142.7 м и тоа е најголемата на голем број на различни игри активности кои тие се вклучени.Галакси Забава Група има нов инвеститор по Waddell & Reed Финансиски Inc купува значителен износ на акциите се продаваат од страна на Permira.Бизнис Дневен извештај со седиште во САД, фонд купи две третини од 7 проценти на компанијата продава од Permira претходно оваа недела.Тоа значи дека Waddell & Reed сега свој значаен удели во Дин Летувалишта (16.4 проценти), Песок Кина (4.6%) и споменатите удел во нашата Галаксија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre вип slots без депозит бонус април 2021.