казино en ligne сигурен франција

каде е belterra казино

По имплементирање на шест од своите Видео Игра Коцкање Машини (VGM) иновации во Foxwoods Одморалиште Казино минатиот месец, инвеститорот GameCo Инкорпорирани има сега, наводно, објави дека е со надеж дека ќе се обезбеди одобрението за вештина-базирани слот-како единици во Макао пред крајот на годината.Според извештајот од GGRAsia, Њујорк-базирани GameCo Основање направи откровение во текот на последните издание на тридневниот Глобален Игри Expo (G2E) Азија шоу, која се одржа во Венецијанскиот Macao од Мај 16, додека излагање на еден пар на нови игри на својата VGM платформа казино en ligne сигурен франција. "Ние се надеваме да се биде тука, во 2017," Blaine Graboyes, Главен Извршен Директор за GameCo Incorporated, изјави GGRAsia каде е tangiers наоѓа казино. "Ние сме во моментов работат на ажурирање на нашата игра за Макао [електронски гејминг машина технички] стандарди.Ние се насочени Macau на почетокот со цел да многу брзо да се движат надвор од таму.Ние сме само на почетокот на [Macau] лиценцирање и регистрација на процесот.Имаме воспоставено партнерства со дистрибутерите тука во Макао и други области во Азија." G2E Азија, наводно, го виде Американски иноватор покажа дека во близина на нејзиниот Фараонот Тајна Храмот екран осетлив на допир загатка титула во класично-дизајниран слот кабинет заедно со своето прво лице Опасност Арена акциона игра, која е контролирана од користење вграден во плеерот конзола.Ноември видов GameCo Инкорпорирани донесе својата VGM единици на сите три Атлантик Сити казина управувана од страна на Цезар Entertainment Corporation Цезар во Атлантик Сити, Harrah ' s Одморалиште Атлантик Сити и Bally е Атлантик Сити иако иновации потоа беа отстранети.И покрај Може да елиминација, Мелиса Цена, Игри Претпријатија Постар Заменик-Претседател за Лас Вегас-базирани оператор, изјави GGRAsia дека нејзината фирма остана "100% посветени" за усвојување вештина-базирани слотови каде е подрумот во казино heist. "Сите ние сме за донесување на видео игри и гејмерите до казино," Graboyes кажано GGRAsia пред наводно, додавајќи дека тој бил вклучен во создавањето на таквите иновации за "околу 20 години." Graboyes покрај тоа објасни дека гејмерски машини тестирање фирма Игри Лаборатории Меѓународни веќе доделена на своите VGM единици со GLI-11 одобрување, кој му дава на компанијата "навистина голема и јасна патека до пазарот." "Ние не се секогаш како што треба, некоја нова вештина прописи," Graboyes кажано GGRAsia, "Она што ни треба се јурисдикции кои веќе се прифати Игри Лаборатории Меѓународни [стандарди] или каде тие имаат слична регулаторната структура за Игри Лаборатории Меѓународни [стандарди]." каде е belterra казино.