она што не е достапно време слот значи

sainsbury ' s кликни и собира слотови објавен

На Оукланд индијана џонс: крадците постигна тачдаун на годината досега во поглед на обложување спортски победи за oddsmakers во Лас Вегас и низ земјата.Сребрена и Црна ќе се јавам Лас Вегас својот дом следната сезона.Но во меѓувреме, тимот дадени значителен победи за Гревот Град sportsbooks она што не е достапно време слот значи. Oddsmakers низ Јужниот дел на Невада се изјасниле дека огромното мнозинство на пари на Оукланд наспроти Чикаго игра во Лондон беше на Мечки. "Обично не им се допаѓа тоа сценарио, каде што на јавноста и wiseguys се на иста страна," Westgate SuperBook ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Пораст Ед Salmons кажано ESPN она што го прави лоши победи значи во покер. "Но, тоа што работел од за нас.На Raider игра во основа го направи утрото." Играта е игра на Tottenham Hotspur Стадион – a $1.25 милијарди комплекс што се отвори во април и е дом на storied Премиер Лигата клуб – кој е домаќин на две МАК игри оваа година.Првиот беше победа за sportsbooks врати дома.На Каролина Пантери и Тампа Беј Buccaneers ќе се игра таму следната недела.Оукланд тренер Џон Gruden тимот отворена до 17-точка води во вториот квартал, предводена од страна на доминантната офанзива линија што е дозволено дебитант трчање назад Џош Jacobs за да се заврши со 123 метри на 26 носи она што не ats значи во коцкање. Jacobs беше надополнета од страна на одбранбен Дерек Carr, кој фрли за 229 години на 25/32 поминува.Со пари на Мечки, oddsmakers издолжени точка се шири на играта од забележување на т.н " Оукланд 5.5 до шест, а потоа да се 6.5. "Бевме тотално погребан на таа игра," MGM sportsbook директор Џеф Stoneback рече sainsbury ' s кликни и собира слотови објавен.
MGM Места откри индијана џонс: крадците вознемирени од Мечките беше нивниот најдобар сингл-игра победи на 2019-20 МАК сезона.Тоа се случи по Оукланд беше во можност да парирам на 21-точка третиот квартал од Мечки со тачдаун во четвртото место.На PointsBet книга во Њу Џерси добија $285,000 две-тим moneyline parlay на Канзас Сити Шефови и Мечки.И двете ќе се изгуби sainsbury ' s божиќ испорака слотови достапни. DraftKings рече дека печатени a $210,000 moneyline облог на Мечки, пари што беше, исто така, се чуваат од страна на куќата.На New England Patriots се сега совршен 5-0 по лесно да се грижи за Вашингтон Redskins во ВАШИНГТОН, 33-7. На Pats опфатени 15 поени повеќето sportsbooks имаше Том Брејди и компанија забележување на т.н " долго underdogs.На winless Redskins отпуштен Џеј Gruden – брат на индијана џонс: крадците' Jon – по недела пет загуба.Како и за шансите на Patriots водење на маса и ќе совршен 16-0, на SuperBook има линија на 8/1.

На sportsbook вели дека тоа е веќе прифатен $5,000 обложуваат на шансите дека ќе нето $40,000. На sportsbook, исто така, зеде $24,000 облог на -1200 шансите дека Patriots нема да оди непоразен во регуларната сезона.Голем залог ќе нето само $2,000 ако Нова Англија ја губи играта.На Patriots имаат две навидум лесно игри (NY Giants, NY Авиони) пред некои посериозни конкуренција.Нова Англија го поздравува високо-придвижуван Кливленд Browns на октомври 27, и потоа се пушта во Балтимор Гаврани и Филаделфија Орли пред да се врати во Foxborough за Далас Каубојс.Тие остануваат, сепак, тешки фаворити за Супер Боул во 2/1..