корални казино ресторан санта барбара

agp 8x компатибилен 4x слот

На Spokane, Се Мијат., жена почина од ме предозирање, на локалните медицински истражувач кој има пресуди.Неколку дена пред нејзината смрт, во февруари, таа освои џекпот во Северна Потрагата Resort & Casino.Минатата недела, Spokane Каунти Медицински Истражувач, исто така, рече дека донесувањето на Jenny Џонс, 46, е случајно, според извештаите на локалните медиуми.Во февруари, таа се најде во нејзиниот стан.Полицијата во тоа време опишани Џонс' поминува како "сомнителна." Сепак, со неодамнешната одлука од страна на медицински истражувач, без пријава ќе биде поднесена.Истрагата беше затворен, според Портпаролот-Преглед, весник со седиште во Spokane.Во февруари, Џонс му рекла мајка во текот на телефон, таа освои додека играте во Северниот дел на Потрага на казино.Нејзиниот телефон потоа отиде мртвите.Нејзината мајка и stepfather стана загрижени и отиде во нејзиниот стан за благосостојба на проверка.Нејзиниот stepfather најде поминат.Таа беше со лицето надолу во дневната соба, според полициските извештаи.Имаше крв на лицето и кошула.Мал нож беше во близина.Вратата на станот е отклучен.Не е познато колку пари Џонс го победи во казино.Роднини и пријатели, исто така, ги критикуваше медиумите е покривање на нејзиното донесување.Северна Потрагата е во сопственост и управувани од страна на Kalispel Племе.Таа се наоѓа во дишните патишта Височини, што е за девет милји западно од Spokane. корални казино ресторан санта барбара.