Ameristar казино канзас сити покер соба

ѕвезда казино голд коуст сместување промоции

Контроверзниот приказни за rappers и одделно за НБА кошарка се ништо да напишете домашна за тоа.Додека тој ponders живот пие tha sizzurp Lil' Wayne ќе биде безбедно во знаење дека тој најверојатно ќе видите затвор време повторно во одреден момент и можете да си замислите дека Рон Artest е excitedly чека следниот пат фан е супер непријатни за него.Две судир не е нужно што сакате да ја слушнете.Кога ќе слушне дека тоа е најголемиот рап ѕвезда на планетата, Jay-Z, тоа веројатно ќе ги смирува надолу малку.Причината хип-хоп ѕвезда е со својата стави на запалената rapped нема ништо да се направи со него плукање чука околу LeBron James и има што да се прави со него посета на колеџ шкафче соба.Како дел сопственикот на Њу Џерси Мрежи НБА забранува него од тоа, па кога тој зачекори во шкафче соба на Кентаки Wildcats тој беше кршење на правилата.Не е важно дали тој бил давајќи им совети за тоа како да се добие една жена како добри како Beyonce.Тоа го прави без коски ако тој беше даваат некои лекции за тоа како да се пее хип-хоп.Фактот дека тој зборува на колеџ изгледите е доволно во себе.Њујорк ѕвезда не, сепак, се скрши некој правила на колеџ ниво што значи дека може да додадете НБА еден од проблемите со кои се прави листа на 99 ameristar казино канзас сити покер соба. Тој веројатно не само лице со Дејвид Стерн, на чело лига има или.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ameristar казино канзас сити базен.