Harrah ' s казино во escondido калифорнија

вкупниот бонус за rejestracj

Водечките интернет и мобилни игра снабдувач iSoftBet е задоволство да објавиме дека целата негова игри портфолио е успешно постигната целосна велика БРИТАНИЈА Ниво 3 сертификација од велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија.iSoftBet стекнати својата велика БРИТАНИЈА продолжување на лиценцата во ноември 2014 година, по што беше даденото 12-месечен период, да донесе своите игри suite на ниво 3 согласност за велика БРИТАНИЈА.Добавувачот е во можност да ги исполни барањата поставени од страна на UKGC во рок, на тој начин овозможувајќи им на добавувачот да продолжи да се обезбеди непрекинато услуга за своите спектар на престижната велика БРИТАНИЈА се соочуваат со бизнис-партнерите.По објавувањето на иконите наслови како што се Неонски Ленти, на iSoftBet игра колекција исчезна од силата на сила, обезбедување на клиенти со неверојатен спектар на оригинални наслови, брендирани слотови и одлична мобилна содржина.Оваа ознака за земја потег за компанијата волја, без сомнение, се обезбеди снабдување со уште посилен си го заземат своето место во индустријата, и понатаму да ги подобрат неговата репутација во повеќе конкурентна на пазарот.Зборувајќи за добавувачот е најновите достигнувања, iSoftBet Согласност Менаџер Mark Halstead рече: "Ниво 3 усогласеност акредитација за нашите целиот производ suite знаци одличен чекор во iSoftBet е комерцијален развој; зацврстување на нашата постојана диск за неспоредлив квалитет и сигналните почетокот на одличен период на раст за iSoftBet." За iSoftBet Со докажано искуство и знаење во регулирани пазари, iSoftBet е глобален центар во онлајн казино индустријата.Фали извонредна колекција на целосно лиценцирани и овластени Флеш и HTML5 мобилни игри, iSoftBet портфолио исто така вклучува и ексклузивно брендирани содржини од некои од најголемите светски ТВ и филмски студија.iSoftBet, исто така, нуди исклучителни онлајн и терминал-базирани спортски обложувања платформа заедно напредна Игра Агрегација Платформа (ЈАЗ) овозможување на операторите да имаат корист од над 10 дополнителни игра на давателите на содржините во една брза интеграција.iSoftBet создава секој од своите производи за да се обезбеди дека ги задоволува стандардите за индустријата и ги комбинира иновации со искуство за да се обезбеди светска класа игри на среќа софтвер на своите партнери.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre harrah ' s казино во escondido калифорнија.