супер графика наопаку слот

казино покажува во рено невада

Членови на форумот тука на Casinomeister веќе треба да бидат свесни за најновите слот од Прагматични Игра, зомби инспириран слот наречена Диви Вокер™.Со Диви Вокер™, исто така, се игра, која трае центарот на вниманието во најновата Ексклузивни Tourney да Casinomeister членови во Прагматични Игра Социјалната Турнири.Темата на слотот е очигледно приклучување на популарноста на theZombie жанр, кој го видел хит шоуа како што се Одење Мртви.Диви Вокер™е поставена во пост-апокалиптичен свет каде Зомби шета по улиците и играчи на играта мора да се борат својот пат низ 25 payline слот.Зборувајќи за ослободување на Диви Вокер™, Мелиса Summerfield, Главен Комерцијален Директор на Прагматично Игра, рече: "Диви Вокер е возбудлива прилог на нашите слот портфолио како ноќта на Вештерките повикува." "Со огромна победа потенцијал, наредени Дивините и профитабилен Бонус Круг, Диви Вокер™ е прогонувачки нов прилог каде што играчите ќе битка зомби за големи победи!" За понатамошни детали на тековната тек ексклузивни tourney иам Диви Вокер™ слот која е достапна да Casinomeister членови, посетете ја оваа страница тука на форумот за целосна детали за тоа како да се учествува.Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. супер графика наопаку слот.