постои казино во cozumel мексико

казино мон tremblant heure ouverture

Colossus Облози денес најави долгорочен договор за лиценцирање со Bet365 што ќе им овозможи на операторот пристап до своите пари-надвор патент портфолио во САД.Патентите покриваат неколку игри verticals во САД, вклучувајќи ги и покер, казино, лотарија и sportsbooks.Индустрија проценки од Colossus Облози укажуваат на тоа готовина надвор во моментов би се квалификува како трето-најголемиот спортски вертикални за повеќето sportsbooks.Тоа генерира доволно приходи по сопствена да седат зад фудбал и трки, Colossus Облози побарувања.Ова го истакнува значењето на релативно нова функција во обложување.Бернард Marantelli, Colossus извршен ДИРЕКТОР, рече: "Bet365 се познати не само поради нивната големина, но исто така и нивната посветеност кон корисничко искуство и ние сме задоволни што лиценцирање Colossus' IP одговара на нивните комерцијални цели во НАС."Colossus Облози COO Даниел О'Reilly претходно објаснето за Коцкање Insider дека готовина надвор карактеристики ќе обезбеди horseracing во САД со можност да се ажурира.Говорејќи по компанијата обезбедени на totalisator лиценца од Орегон Трки Комисија, O'Reilly рече: "Ние сме го направиле тоа како ние, исто така има многу на побарувачката меѓу постојните НИ horseracing totes и парични средства на нивните сопствени базени."Готовина надвор е огромен успех во велика БРИТАНИЈА и во Европа и тоа е неизбежно ќе биде голем успех во НАС; кога спортско обложување трае повеќе од си го заземат своето место во САД, постоечката horseracing базени треба да модернизирање." постои казино во cozumel мексико.