е борови блеф казино отворен денес

казино barriere сент рафаел ресторан

Велика БРИТАНИЈА-базирани на интернет и мобилни казино игри снабдувач iSoftBet го направи својот најнов слот за ослободување Око на Амајлија, Египетскиот-тематските 40-line игра, на располагање исклучиво на LeoVegas.Окото на Амајлија зема играчи на 5-ролна патување преку Древниот Египет во потрага по златни богатства.Екстра Врти функција е активен кога три или повеќе Амајлија симболи се слета од страна на играчите.Кога тоа се случува, на гробот каде Бонус Тркала може да се најде, исто така, се отвора.Играчи спин Бонус Тркала за да го отклучите дополнителни Екстра Врти, Екстра Дивините и Множители.Дополнително, во секое време на прашина од ветерот носена функција може да биде предизвикана, и кога не го камшици до Екстра Дивините, Диви Ленти, 5-на-еден Вид победи, или бонус.Има развиени и дизајниран во Пулс, iSoftBet е state-of-the-art HTML5 рамка, Око на Амајлија може да биде лансиран истовремено преку мобилни платформи и десктоп.Играта нуди 42 проценти хит стапка, а 96.39 проценти RTP и екстра врти во 1 во 144 се врти.Со среден до висок игра нестабилноста, играчи може да треба да бидете трпеливи за победа да дојде околу, но кога го прави тоа, тоа има тенденција да биде на големи страна.На Декември е борови блеф казино отворен денес. 12, Око на Амајлија ќе се тркалаат на поширок пазар откако се испорачува исклучиво со LeoVegas.Раководител на развој на бизнисот во iSoftBet, Мајкл Probert, рече: "што Око на Амајлија е голема потрага и се огласува игра која има убаво се меша помеѓу основа игра и бонус игра се плаќа.Тоа никогаш не е лесно да се достави игра која ја задржува играч заинтересирани за потенцијалот големи победи, но не го уништи искуство игра за оние играчи со помала рамнотежа, но, верувам дека успеавме дека" според Игри Интелигенција е plainridge казино отворена сега.

Probert додаде, "Не може да се пофали Купишта, Множители, Дивините, Слободен Врти и Ре-Предизвикувачи и ние сме возбудени да го започнаа Око на Амајлија исклучиво со LeoVegas за периодот пред тоа се стркала до целиот наш партнер база." Исто така, зборувајќи за лансирање, Џејмс Форд, казино менаџер на LeoVegas, рече: "Нашата основна филозофија на LeoVegas е да се биде прв со најновите и најголема на мобилен, ова значи да се работи со нашите добавувачи, да дава единствена и нарачана содржина на нашите играчи казино barriere рок балетот. "Ние сме воодушевени со лансирањето на Око на Амајлија, новиот предводник на играта на iSoftBet портфолио, што ги надмина очекувањата во текот на ексклузивни период и ние сме сигурни дека тоа ќе продолжи да се изврши силно за нас." казино barriere сент рафаел ресторан.