како да го направите дијамант казино heist проблем

како да се справи чипови на texas holdem

18thDecember, 2018 – Yggdrasil Игри има потпишано и една друга важна работа во Италија, по постигнувањето на договорот со Eurobet.тоа., еден од Италија најголемите оператори.Според условите на договорот, Eurobet.тоа ќе се добие пристап до Yggdrasil игри кои се сертифицирани според италијанските прописи.Организаторот ќе ги добијат Yggdrasil е колекција на во-игра промотивни алатки, ПОТТИК™ и социјална алатка за споделување ФАЛИ™ како да го направите дијамант казино heist проблем. Yggdrasil извршен ДИРЕКТОР Fredrik Elmqvist рече: "Yggdrasil продолжува да се направи значителен напредок во Италија, а тоа се справи со Eurobet.тоа позиции ни добро да се достигне дури и повеќе клиенти во возбудлив италијанскиот пазар. "Ние ги направивме стратешки посветеност да расте нашата стапало во Италија, и во партнерство со почитуваат оператори, како што се Eurobet.тоа е суштински дел од овој процес." Eurobet.тоа Главата на Игри Afredo Melloni рече: "Ние секогаш сме во потрага да ја зајакнат нашата содржина портфолио, па бевме воодушевени кога Yggdrasil влегол италијанскиот пазар и се дури и повеќе од среќни да ги донесат нивните игри за нашите клиенти. "Имаме силен фокус на иновација, па партнерство со Yggdrasil е совршено се вклопуваат, и ние со нетрпение очекуваме да изградба на силна врска со тимот оди напред." За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Дејвид Bartram +44 (0) 20 3586 1978 [email protected] За Yggdrasil Игри Yggdrasil Игри е провајдер на супериорен интернет и мобилни казино игри.Тоа се појави како еден од индустријата најмногу се почитувани и признати добавувачи и обезбедува игри за некои од најголемите светски оператори, вклучувајќи: bet365, Betsson Група, bwin.партија, Цреша, LeoVegas, Г-Зелена, Casumo и Unibet.Компанијата е со седиште во Малта, со голема развој канцеларија во Краков, Полска и регионалните канцеларии во Стокхолм и на Гибралтар.Фирмата поседува лиценци во Малта, Романија, Гибралтар и Велика Британија како да го направите дијамант казино heist на хард. Yggdrasil е слотови се познати по нивните исклучителни графика и игра и многу станаа глобални хитови.Тие се интегрирани преку индустрија-промена iSENSE 2.0 HTML клиентот рамка која овозможува истовремено започна на десктоп и мобилни, и е поддржан од страна ЗГОЛЕМИ™, колекција на промотивни алатки фокусирани на ангажирање и задржување преку концепти како што Мисии, Супер Слободен Врти™ и Парични Трка, и се ФАЛИ, индустријата-првиот концепт кој овозможува промоција на игри преку социјалните канали.iSENSE 2.0+, започна во април 2017, вклучува голем број на индустрија-водечки функции, вклучувајќи ретината поддршка за појасни визуелни, нов минималистички мобилни UI со елегантни и свежо чувство, и нов и лесен во играта депозит процес како да го направите дијамант казино heist финале. Yggdrasil е добитник на Иноватор на Годината во 2017 Меѓународни Игри Награди, Слот Услуги на Годината во 2016 и 2017 EGR Б2Б Награди, Игри на среќа Софтвер Снабдувач на Годината во 2016 година Меѓународни Игри Награди и Софтвер Зголемувањето на Ѕвезда на 2015 EGR Б2Б Награди.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се справи чипови на texas holdem.