постои казино во destin флорида

epiphone john lennon 1965 казино

Организаторите на претстојните Јужниот дел на Игри на Самитот во Biloxi, Мисисипи, го најави дека Џејмс Ален, Претседател и Главен Извршен Директор за казино, хотел и ресторан оператор Хард Рок Кафе Меѓународни Incorporated, се согласи да ја испорача настан е отворањето адреса.БНП Медиумите и Мисисипи Игри И Туристичката Асоцијација изјави дека Ален има речиси 40 години на индустријата искуство и во моментов ги надгледува операциите во 74 земји, кои вклучуваат 174 кафулиња, 24 хотели и единаесет казина.Од 2001, тој помогна да се трансформира Seminole Игри во еден од светските најпрофитабилните казино компании благодарение на својата седум казина низ Флорида сами и да одигра голема улога во Seminole Племето На Флорида 2007 стекнување на Хард Рок International.На 23-тата годишна Јужна Игри на Самитот е закажана да се одржи од 2 до 4 на Мисисипи Брег Колосеумот И Конвенцијата Центар и ќе биде одржување на специјални настани за да ја одбележат отворањето на областа е првото казино, на Isle На Capri Хотел И Казино, во 1992 година постои казино во destin флорида. Исто така, ќе биде Глобалната Гејминг Жените ручек, добредојдовте прием хостиран од страна на Beau Rivage Одморалиште И Казино и отворање ноќ партија на IP Casino Resort And Spa постои казино во des moines ајова.

"Ален е експоненцијално успешна кариера во казино операции прави неговата воведниот говор на оваа година Јужна Игри на Самитот а може да не се пропушти за оние во гејминг индустријата," прочитајте во заедничката изјава од БНП Медиумите и Мисисипи Игри И Туристичката Асоцијација.Оваа статија е надграден на повеќе целосно да го изразат моменталниот обем на Хард Рок Меѓународни операции. epiphone john lennon казино сад преглед.